Brak do dostępu do edukacji seksualnej to anty-kobiece konserwatywne draństwo

Wbrew temu co mówią konserwatywni politycy i księża, problemem nie jest seksualność, ale fakt, że dla kobiet społecznie akceptowalna jest tylko bardzo restrykcyjna ekspresja tej seksualności. Nie wolno nam wyrażać swoich potrzeb i pragnień w bardziej wyzwalający i swobodny sposób. Mając na myśli swobodę, nie piszę o eksponowaniu ciała dziewczyn i kobiet w celu przyciągnięcia uwagi mężczyzn, ale o przestrzeni do poznawania swojego kobiecego ciała i swoich własnych potrzeb i umiejętności wyrażania tych pragnień z bezpośredniością, która zadziwia. 

Duży penis

Duże penisy są przereklamowane. Często więcej z nimi kłopotu niż zabawy. Oczywiście nie należy podejmować radykalnych kroków na podstawie wielkości penisa swojego partnera, ale warto mu się uważnie przyglądać. W naszej penisocentrycznej kulturze wielki penis jest przedmitem męskiej dumy, czymś czym może pomachać przed innymi facetami, a oni wtedy kulą z marszu swoje ogony. Ale czy to co się sprawdza do ustawiania w kącie innych facetów w męskiej szatni, jest również dobre do imponowania kobietom? Dyskutowałabym.

Jak skończyć z udawaniem orgazmów

Mówi się, że udawanie orgazmów to klamstwo kobiet. Ja bym zapytała: ok, ale z jakiego powodu kobiety kłamią? Bo lubią? Bzdura. Oszukujemy w łóżku, a te kłamstwa ranią nas, ale robimy to, bo udawania, że jest ok, kiedy zupełnie nie jest zachęca się nas na każdym kroku. Jak skończyć z udawaniem orgazmów? Działaj na własną rękę, to zmniejsza napięcie dosłownie i w przenośni. Jeśli nie ograniczamy tylko i wyłącznie swoich doświadczeń seksualnych do penisa, to masturbacja nie przeszkadza w niczym: ty, twoja cipka i twoje pragnienia na pokładzie, dzięki temu odkrywasz, co lubisz. Żadnych cudzych bagaży, w czasie masturbacji nabierasz tężyzny duchowej i seksualnej, szefem jesteś ty sama. Nago dobrze jest mieć kontrolę nad sytuacją. Zmień swoje nastawienie: to ja jestem odpowiedzialna za swoje orgazmy, Rozszerz zakres zabaw poza stosunkiem: mycie włosów, uwodzenie, jedzenie i seks, masaż erotyczny, wibrator łechtaczkowy, opaska na oczy, zabawa w role play, w której możesz podawać wskazówki, co on ma zrobić, na przykład: szefowa i szeregowy fakturzysta, napalona pani domu i erotyczny masażysta, pozycja na jeźdźca.

Gadżety erotyczne na kwarantannę i długo, długo po niej prosto z LoveStore.Barbarella.pl

Leave A Comment