• TERMIN: 30 września-2 października 2022
 • MIEJSCE: Młyn Tomaryny, Tomaryny 26, Warmia

Prowadząca: Joanna Keszka

Trenerka kreatywnego seksu, współautorka bestsellerowych podcastów z Magdą Mołek o seksualności, autorka najodważniejszych polskich książek o seksie : „Grzeczna to już byłam” i „Potęga Zabawnego Seksu”.

Dla kogo

Warsztat skierowany dla kobiet. Nieważne czy jesteś singielką, czy w stałym związku. Umiejętność zadbania o siebie i swoje życie erotyczne dodaje pewności, wiary w siebie i pozytywnej energii. Poprawia jakość relacji z partnerami i partnerkami.

Jak być pewną siebie w łóżku i poza nim

Bycie miłymi i grzecznymi dziewczynkami nie na wiele nam się dotąd przydało, prawda? Lepiej od razu darować sobie bycie miłą i być tak odważną, jak ci się żywnie podoba. Nie warto iść na brudne kompromisy, trzeba po prostu załatwić sprawy, na których nam zależy, bez zadręczania się, jak nas odbiorą inni. Seks to świetna przestrzeń dla kobiet, które mają już dość siedzenia cicho i poświęcania się w nadziei, że ktoś je za to doceni.

Na warsztatach „Grzeczna to już byłam” nabierzesz umiejętności potrzebnych do sięgania po to, na co masz ochotę: po przyjemność, miłość, orgazmy, radość z życia i z seksu. Przyjemność to jest nasze prawo, a nie fanaberia. Kobieta, która wie jak zatroszczyć się o swoją przyjemność i dobrą zabawę w łóżku, jest nie do zatrzymania, także w innych przestrzeniach swojego życia. Dowiesz się, jak mieć orgazmy zarówno solo, jak i w duecie. Jak mieć więcej pewności siebie w seksie i w życiu. A kiedy kobieta dobrze się czuje w sypialni, jej partner tylko na tym korzysta. Będzie można też obejrzeć, wybrać i kupić wyjątkowe wibratory i gadżety erotyczne z oferty z najseksowniejszego butiku on-line:  LoveStore.Barbarella.pl

Wiedza, Emocje, Relaks

Będzie konkretnie, zabawnie, odważnie, na luzie i na temat. Zero straszenia winą, wstydem i grzechem, za to proponuję potężną dawkę  wiedzy na temat tego co można zrobić, żeby czuć się i bawić dobrze zarówno w łóżku, jak i w innych przestrzeniach naszego życia.

 • Radość z seksu polega na zdobywaniu mocnego przekonania, że to, czego ja chcę też się liczy. Odkrywanie swojej seksualności to zdobywanie mocnego przekonanie, że to czego ja chcę też się liczy. Wiedza to potęga, dzięki znajomości swojego ciała, swoich emocji, swoich potrzeb możemy zmieniać swoje związki, wybory życiowe i seksualne, relacje, świat na lepsze. Dla siebie i dla tych, które przyjdą po nas.
 • Pewność siebie jest seksi, wspólnie będziemy wzmacniać poczucie własnej wartości, żeby sięgać po to, na co mamy ochotę, bez przepraszania, że coś nas podnieciło.
 • Podczas warsztatów będziemy dużo uwagi poświęcać poczuciu wstydu, którym zamyka się kobietom usta i zachęca się nas do wyrzekania się swoich potrzeb. Odmawiamy wstydzenia się!
 • Będą przepisy erotyczne na zabawny seks do wykorzystania solo i w duecie, bo zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem.
 • Warsztaty mają pomóc w zbudowaniu lepszej, bardziej autentycznej relacji z seksualnością. Ja przedstawiam możliwości, wybór, czego sama naprawdę, naprawdę chcesz – należy już tylko do ciebie.

Co na warsztatach

 1. Jak zaprzyjaźniać się z kobiecą seksualnością. Czego kobieta może chcieć w łóżku? Poznamy nowe erotyczne możliwości. Żeby każda z nas mogła bardziej cieszyć się swoimi zmysłowymi doświadczeniami. 
 2. Jak odkryć swój orgazmiczny potencjał, który drzemie w każdej z nas. Będziemy rozpoznawać kobiece ścieżki do szczytowania.  Jak zatroszczyć się o swoje ciało, swoje potrzeby, swoje emocje i swoje orgazmy. 
 3. I ty zostaniesz specjalistką od zmysłowych gier i zabaw erotycznych. Przedstawię sposoby na rozgrzewanie się i dopieszczanie w sypialni. Zaprezentuję gry i zabawy erotyczne, które wprowadzają atmosferę pożądania, flirtu i frywolności do sypialni. 
 4. Wszystko o mięśniach Kegla, czyli zdrowie i przyjemność dla kobiet w  każdym wieku.  Regularne ćwiczenia mięśni dna miednicy pomagają kobietom czuć się komfortowo w swoim ciele i cieszyć się seksem do późnego wieku. Będzie też o kulkach dopochwowych, które ułatwiają i uprzyjemniają fitness mięśni Kegla.
 5. Przegląd zabawek erotycznych, czyli podstawowa wiedza nawet dla  nieśmiałych kobiet. Oprowadzę po krainie zabawek erotycznych dla kobiet:  opowiem wam, jak działają i co można z nimi zrobić solo i w parze. Przedstawię światowe przeboje wśród zabawek dla dorosłych dziewczynek. Konsultacje i porady w wyborze erotycznego gadżetu – na miejscu pod hasłem: „take it easy”.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

TERMIN: 30 września-2 października 2022 (piątek-sobota-niedziela). Rozpoczynamy wspólną kolacją w piątek o godzinie 17.30. Wyjazd kończymy obiadem w niedzielę.

MIEJSCE: Warsztaty odbędą się na przepięknej Warmii w Młyn Tomaryny, Tomaryny 26 – nad rzeką w otoczeniu zieleni łąk i lasów. Zobacz stronę Młyn Tomaryny.

 • Zaczynamy od Erotycznej Burzy Mózgów. Odkrywamy zakryte: czego pragną kobiety? 
 • Jak przeprowadzić własną rewolucję seksualną! Już czas przestać martwić się tym, co mogą sobie pomyśleć o nas inni i zacząć cieszyć się swoim ciałem, życiem i seksem. Siostrzeństwo, pewność siebie, akceptacja, wspólnie uczymy się sięgania po to, czego my same naprawdę, naprawdę chcemy w życiu i w seksie. 
 • Cipki są piękne i wspaniałe. Wagina to najszczerszy i najbardziej emocjonalny organ. Pochwa jest organem, który patrzy w przyszłość. Jest potencjałem. To nie pustka, to możliwości. Będziemy je poznawać. 
 • O sztuce komunikowania się w sprawach seksu z zadziwiającą innych pewnością siebie. 
 • Bogini domowego seksu: prezentuję pomysły i przepisy na zabawnych seks nie tylko dla zuchwałych. 
 • Kobiecy trening mięśni dna miednicy dla zdrowia i dla przyjemności z seksu. 
 • 101 sex toys nawet dla nieśmiałych dziewczyn, czyli z czym się je kulki gejszy i jak rozpocząć zabawę z wibratorem.  Oprowadzam po kolorowej i zmysłowej krainie kobiecych gadżetów erotycznych. Na miejscu możliwość zakupu gadżetów z LoveStore.Barbarella.pl

DODATEK SPECJALNY: KOBIECE WIECZORKI EROTYCZNE

Po całodniowych warsztatach, przygotowałam dla was – jedyne i niepowtarzalne kobiece wieczorki erotyczne:

 1. Piątek: Wino i Mapa marzeń Erotycznych. Wy przynosicie wino, ja materiały do stworzenia własnej mapy marzeń erotycznych. Czekają na nas śmiałe plany erotyczne i dobra zabawa. 
 2. Sobota: Pokaz kobiecych filmów erotycznych. Oglądamy i dyskutujemy o porno dla kobiet. 

PAKIET OBEJMUJE:

 • 9 godzin warsztatów
 • 4,5 godziny kobiecych wieczorków erotycznych
 • 2 noclegi (miejsce w pokoju 2 lub 3 osobowym)
 • Wyżywienie z lokalnych składników:
 • 1 dzień: powitalna kolacja
 • 2 dzień: śniadanie, obiad, kolacja
 • 3 dzień: śniadanie i obiad

ZGŁOSZENIA, REZERWACJA, PŁATNOŚĆ

1550 zł – rezerwacja do 10 sierpnia
1750 zł – rezerwacja po 10 sierpnia
Liczba miejsc ograniczona.

Napisz e-maila na adres redakcja@barbarella.pl, podaj w nim swój numer komórki. W odpowiedzi dostaniesz e-mailem wstępne potwierdzenie rezerwacji. Wpłata zaliczki w wysokości 450 zł od osoby – 7 dni od daty rezerwacji. Pozostała kwota płatna do dnia 10 sierpnia 2022 r.

Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Brak zaliczki powoduje przejście rezerwacji w status niepotwierdzonej. W wypadku niemożności przeprowadzania wyjazdu w wyniku pandemii gwarantujemy pełny zwrot kosztów.

Uwaga: O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana. Przy rezygnacji w terminie wcześniejszym wpłacone kwoty będą zwracane na konto, z którego zostały wysłane. Zaliczki nie są przenoszone na kolejne terminy.

WASZE PYTANIA

Rozpoczęcie: oficjalnie rozpoczynamy warsztaty w piątek od kolacji o godz. 17.30. Zapraszam serdecznie do przyjeżdżania wcześniej, o ile macie taką możliwość. Czeka las, można się dotlenić i zrelaksować przed rozpoczęciem warsztatów. 

Wyżywienie: rozpoczynamy od kolacji w piątek, w sobotę są 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolacja, oraz śniadanie i obiad w niedzielę. Jeśli macie szczególne preferencje: jesteście wegankami, albo jesteście na diecie bezglutenowej, albo macie alergię, napiszcie do mnie jak najszybciej informacje o tym w meilu. 

Zakwaterowanie. Będziemy zakwaterowane w pokojach 2 i 3 osobowych. Będziemy nocować w klimatycznym miejscu, a przede wszystkim dużo czasu spędzać razem. Jeżeli macie prośby o zakwaterowanie we wspólnym pokoju, napiszcie o tym. Na miejscu będziemy przydzielać pokoje po kolei, po waszym przyjeździe. Będzie na luzie, swobodnie i przytulnie.

Bidony. Jeżeli macie swoje bidony, zabierzcie je ze sobą na warsztaty, proszę. Będą oczywiście przerwy kawowe i woda w kubkach, ale im mniej kubków będziemy zużywać, tym będziemy bardziej eko. 

Długopisy. Zabierzcie ze sobą coś do pisania. To co zapisane jest trwalsze. Będziemy robić zadania pisemne. 

Jaki zabrać strój. Strój wygodny, relaksacyjny, będziemy w kobiecym gronie. Przydadzą się spodnie lub dress, bo na części warsztatów będziemy siedzieć na podłodze albo na trawie – jeśli pogoda pozwoli. 

Mata – opcjonalnie. Dla chętnych trening mięśni dna miednicy (mięśnie Kegla), więc przyda się mata – taka jak do jogi.

Obuwie na zmianę. W miejscu, w którym będą warsztaty i w którym będziemy razem nocować proszą nas o zmianę butów w domu. Weźcie ze sobą proszę buty albo kapcie na zmianę do chodzenia po domu. 

Ręczniki, mydło etc – wszystko na miejscu.

O PROWADZĄCEJ

Joanna Keszka razem z Magdą Mołek stworzyła najlepsze polskiepodcasty o kobiecej seksualności „Rozważna i Erotyczna” oraz „Śmietanka Erotyczna. Pisarka i autorka bestsellerowych poradników o seksie. Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów. Redaktorka naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet i dla par”, założycielka pierwszego w Polsce butiku z zdrowymi i praktycznymi gadżetami erotycznymi LoveStore.Barbarella.pl. Prowadziła audycje o seksie w stacji radiowej 357, program telewizyjny „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planete+  oraz program “Kamasutra” na kanale Polsat Play.

Leave A Comment