Wiele razy słyszałem opinie, że do seksu wystarczy penis (w wzwodzie), pozycja i penetracja. Jeśli masz bijące serce i otwartą głowę, szybko zdajesz sobie sprawę, że seksualność to znacznie więcej niż tylko wkładanie penisa do pochwy. Dlatego, jeżeli szukasz czegoś więcej: orgazmów, pewności siebie, przyjemności i bliskości w seksie, mam dla Ciebie idealne rozwiązanie – Wielki Pakiet Wiedzy o Seksie.

Wielki Pakiet Wiedzy o Seksie to 2 poradniki, które pomogą Ci poprawić swoje życie seksualne i mieć większą pewność siebie w sypialni: Książka „Grzeczna to już byłam” oraz Ebook „Potęga Zabawnego Seksu”. Łącznie 700 stron lektury, które przekazują wiedzę na temat tego, jak czerpać więcej przyjemności i pewności siebie w seksie.

Od 30 listopada do 10 grudnia możesz skorzystać z 30% rabatu na oba produkty na LoveStore.Barbarella.pl
To jest promocyjna okazja, która trwa tylko do 10 grudnia!

Mniej rzezania, więcej brykania w seksie 

Prawdopodobnie każdy z nas zadaje sobie pytania dotyczące seksu: Czy jestem wystarczająco dobra/dobry? Jak zadbać o satysfakcję płynącą z seksu? Czy moje ciało jest atrakcyjne dla partnera/partnerki? Jak radzić sobie w łóżku? Skąd czerpać nieustającą pewność siebie, która jest niezbędna do szczerego komunikowania swoich pragnień i potrzeb.

Seks staje się coraz lepszy, kiedy uczymy się akceptować i poznawać samych siebie. Ważne jest, aby mniej się oceniać, a więcej okazywać sobie i partnerom otwartości, ciepła i troski.

W mojej książce i ebooku znajdziesz odpowiedzi na pytania dotyczące tego, co Cię podnieca, jak również jak podniecać swojego partnera/partnerkę. Ten pakiet, składający się z książki i ebooka, pomoże Ci lepiej czerpać przyjemność ze swojego życia seksualnego, radzić sobie ze stereotypami i przekonaniami na temat kobiet, mężczyzn i seksu, oraz znaleźć własny sposób na więcej przyjemności, swobody i bliskości w sypialni.

2 poradniki, które pomogą Ci poprawić swoje życie seksualne i mieć większą pewność siebie w sypialni: Książka „Grzeczna to już byłam” oraz ebook „Potęga Zabawnego Seksu”

Od 30 listopada do 10 grudnia  możesz skorzystać z 30% rabatu na oba produkty na LoveStore.Barbarella.pl
To jest promocyjna okazja, która trwa tylko do 10 grudnia!

Dla tych, które chcą być bardziej niegrzeczne 

Książka „Grzeczna to już byłam” to kobiecy przewodnik po seksualności. Dowiesz się, jak zaprzyjaźnić się krok po kroku ze swoją cipką, oraz jak komunikować się w sprawach seksu ze szczerością, która zaskoczy i zachwyci Twoich kochanków. W tej książce przedstawiam również Teorię Kobiecego Orgazmu, podsuwam pomysły na przyjemne i wyzwalające zabawy erotyczne, oraz oprowadzam po zmysłowej krainie gadżetów erotycznych dla kobiet i par.

Bez względu na to, na jakim etapie seksualnej podróży jesteś, czy masz fantastyczne życie erotyczne, czy też szukasz podpowiedzi, jak czerpać większą przyjemność, ta książka pozwoli Ci odkryć coś nowego. Dzięki niej będziesz miała więcej radości i pewności siebie zarówno w sypialni, jak i w życiu.

Recenzja Marty: „Ty mnie nie znasz, a ja czuję się, jakbyśmy się znały od zawsze. Chcę Ci podziękować za Twoją książkę, bo wydawało mi się, że jestem taka świadoma i wyzwolona, a po przeczytaniu „Grzeczna to już byłam” okazało się, że mi się tylko wydawało… Przez długie lata nie potrafiłam ani mówić o seksie, ani nawet jednoznacznie stwierdzić czy go chcę teraz czy nie. Teraz rozmawiam na ten temat ze swoim partnerem i czuję się bardziej pewna i swobodna w sypialni. Jeszcze raz dziękuję za Twoją książkę i za to, że jesteś.”

Skorzystaj z „Potęgi Zabawnego Seksu” 

Ebook „Potęga Zabawnego Seksu” to zbiór przepisów na podniecający i radosny seks. Od składnika do składnika, krok po kroku, przy pomocy „Potęgi Zabawnego Seksu” odkryjesz nowe erotyczne możliwości, ponieważ seks to nie tylko penetracja.

Daj sobie i swojemu partnerowi/partnerce szansę na seksowną przygodę w łóżku. Ten ebook pomoże zarówno rozpalać, jak i ugaszać płonące pragnienia.

Recenzja Kasi: „Książka napisana jest lekkim, frywolnym i przystępnym językiem – szybko się czyta. Świetne pomysły i pikantne podpowiedzi. Zdecydowanie polecam zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn!”

Zamów teraz praktyczne poradniki w specjalnej cenie, ważnej tylko do 10 grudnia. Nie przegap tej okazji!

Leave A Comment