Weź go. Idź do domu. Masturbuj się! Będziesz zachwycona! Vive la orgazm dla wszystkich kobiet!

Wibrator łechtaczkowy Private Vibration YESforLOVE to zmysłowy i elegancki gadżet zaprojektowany we Francji. Przypomina wsuwaną na palec wibrującą obrączkę, która dopieszcza pochwę i łechtaczkę cicho, precyzyjnie i zmysłowo. Kiedy polecam kobietom ten francuski wibrator łechtaczkowy, w głowie kibicuję swoim klientkom: „Weź go. Idź do domu. Masturbuj się! Będziesz zachwycona!”. Ze względu na pochodzenie nazwałam go pieszczotliwie „Mały Francuz”. Nie mam wątpliwości, że ten mały gadżet przyniesie dużo radości wielu kobietom.

„Mały Francuz” ma elegancki wygląd i jest delikatny w dotyku. Jego kształt przypomina małą figlarną kaczuszkę, ale niech was nie zmylą nieduże rozmiary i fikuśny wygląd tej zabawki. Po uruchomieniu gadżet zamienia się w orgazmiczną maszynkę wibrującą. Do wyboru jest 11 różnych trybów wibracji! Ten wibrator łechtaczkowy ma ergonomiczną budowę, dzięki czemu precyzyjnie masuje zarówno całą pochwę jak i samą łechtaczkę.

Uwielbiam ten gadżet za moc, elegancję, precyzję, ale także za to, że jest… niezwykle cichy. Dźwięki jego wibracji są przyjemne dla ucha. To wibrator łechtaczkowy, który pieści jednocześnie łechtaczkę i uszy!

Wykonany z delikatnego materiału ABS, jest miły i czuły w kontakcie z kobiecym ciałem. Jego luksusowy i elegancki dizajn pozwala cieszyć się wyjątkową przyjemnością w czasie seksu, zarówno kiedy jesteśmy solo, jak i w duecie z partnerem lub partnerką.

„Mały Francuz” jest szykowny z wyglądy i niezwykle skutecznu w działaniu, czyli w dopieszczaniu kobiet. Idealny na prezent dla siebie, koleżanki, przyjaciółki, kochanki, partnerki, żony. Mały, lekki, elegancki i dyskretny – francuski szyk w polskiej sypialni! O la, la ! Vive la orgazm dla wszystkich kobiet!

„Małego Francuza” znajdziesz na LoveStore.Barbarella.pl:

YESforLOV Luksusowy wibrator łechtaczkowy vel „Mały Francuz” ~ czarny

Leave A Comment