Current Status
Not Enrolled
Price
36 zł

Krąży w przyrodzie dość powszechny mit, który sprowadza seks do penetracji. Zgodnie z tą miejską legendą seks to wkładanie penisa do pochwy, poprzedzony tajemniczą grą wstępną, o której wielu słyszało, ale niewielu ją widziało. Tymczasem seksualność to o wiele więcej niż stosunek. To: wyrażanie siebie, rozpoznawanie swoich pragnień, umiejętność wyznaczania granic, komunikowania się na temat swoich oczekiwań, traktowanie poważnie swoich potrzeb i przekonanie, że zasługujemy na dobre traktowanie zarówno w sypialni, jak i poza nią.

Dla kogo

Warsztat skierowany dla kobiet, ale mężczyźni, którzy szczerze lubią kobiety też mogą czuć się zaproszeni. Warsztat powstał dla kobiet, które chcą rozwinąć erotyczne skrzydła zwinięte w nas! Dla tych, które lubią seks i chcą mieć jeszcze więcej przyjemności z tej aktywności. I dla tych, które mają już dość, że w seksie omija jest cała parada atrakcji. Dobry seks jest jak pisanie listu miłosnego do siebie: ja się liczę, moje potrzeby też są ważne, zasługuję na dobre rzeczy i na dobre traktowanie. I do swoich kochanków: Lubię siebie i zapraszam do kolorowej krainy mojej seksualności fajnych mężczyzn. Zapraszam na warsztaty wszystkich, którzy chcą, żeby w związkach, w życiu i w seksie spełniały się także pragnienia kobiet. A za kobietami, które lubią swoje ciało i seks zawsze idą tabuny mądrych mężczyzn, którzy nie boją się kobiecych orgazmów.

Czego się nauczysz

Niech spełniają się pragnienia erotyczne kobiet! Kobietom trudniej zrozumieć swoją seksualność ponieważ nie mamy wiele wzorców. Powszechnie uważa się, że orgazm jest łatwy dla mężczyzn i trudniejszy dla kobiet, a jednak co paradoksalne, to kobiety mogą szczytować dłużej, intensywniej i częściej od swoich partnerów. Osiąganie orgazmów może być i powinno dla kobiet łatwe i takie się stanie, jeśli kobiety poznają prawdę o sobie i porzucą mity, które zostały im narzucone. 

Recenzje

Pani Joanno, wspaniały "wykład" o seksie. Niestety mój mężczyzna tego nie słyszał, czy mogłaby Pani napisać artykuł albo kilka zdań o tym, że seks to nie tylko penetracja? Bardzo proszę, powiedziała Pani wszystko, o co proszę mojego mężczyznę, ale moje słowa nie docierają. Może Pani by się udalo. Dziękuję! PS. Uwielbiam Panią 😀
Kamila
lat 24
Dobry wieczór, Pani Joanno, jestem Pani wielką fanką i bardzo dziękuję za wprowadzanie i mówienie o radości z seksu dla kobiet!!!! Jest to dla mnie bardzo ważne bo przez wiele lat żyłam wręcz na pustyni seksualnej z wielu powodów niestety. Ale już powoli prostuje swoje myśli i odczucia co do seksu i jestem na etapie odkrywania przyjemności z seksu.
Aga
lat 37
Hej. To było dla mnie wspaniałe doświadczenie: słuchać, jak opowiadasz. O seksie i nie tylko. Staram się i pracuję od dawna nad tym, żeby być otwartym na kobiecą stronę myślenia i czucia seksualności. Słuchanie ciebie bardzo dużo mnie nauczyło i potwierdziło wiele moich intuicji. Więc jeszcze raz dziękuję i bardzo serdecznie cię pozdrawiam. Powodzenia ze wszystkim, co robisz, bo to bardzo, bardzo ważne i potrzebne.
Maciek
lat 42

O Autorce

Joanna Keszka Trenerka Kreatywnego Seksu

Autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”. Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet i dla par”. Zapraszm na warsztaty i e-kursy o seksie dla kobiet i mężczyzn,  do oglądania relacji on-line z moich warsztatów oraz do odwiedzenia mojego e-butiku z modnymi, eleganckimi i zdrowymi gadżetami erotycznymi.

FAQ

Na jaki czas dostanę dostęp?

Dostęp do tego e-kursu uzyskujesz na 100 dni od momentu wpłynięcia opłaty.

Czy mogę odtwarzać e-kurs na komputerze i komórce?

Tak, e-kursy możesz odtwarzać na komputerze, telefonie oraz na każdym urządzeniu, które jest podłączone do internetu i posiada przeglądarkę internetową.

Czy stworzenia konta jest wymagane?

Tak, trzeba się zarejestrować i zalogować, aby wykupić e-kurs, a potem aby z niego korzystać.

Jakie dane są wymagane przy tworzeniu konta?

Podczas rejestracji w Barbarella.pl wymagane jest podanie tylko jednej informacji: adres e-mail. Pozostałe dane są opcjonalne: imię/nick oraz numer telefonu.

Jak mogę zapłacić za e-kurs?

Nasze płatności obsługuje PayU: szybkie płatności elektroniczne, karta, Blik.