3 rzeczy, które najbardziej wkurzają kobiety w seksie

Zapamiętaj

większość opowieści o seksie ma tyle wspólnego z prawdą, co świnka morska z morzem

Zazwyczaj jestem dość miłą i łatwą w pożyciu osobą. Do czasu, kiedy w czasie rozmowy o seksie ktoś zaczyna mówić mi o grze wstępnej, równoczesnym orgazmie albo o dobroczynnym wpływie zmiany pozycji na pożycie erotyczne pary. Wtedy trafia mnie szlag.

O seksie ludzie potrafią opowiadać niestworzone rzeczy. Ta przypadłość dotyczy zarówno zwykłych śmiertelników, jak i specjalistów. I niestety większość z tych opowieści ma tyle wspólnego z prawdą, co świnka morska z morzem. Efekt, jest taki, że jako dorośli ludzie wciąż wierzymy w bajki na temat seksualności. Ja natomiast uważam, że jeśli chcesz cieszyć się seksem, nie musisz mieć muskułów ani innych narządów dużych i twardych jak u Arnolda Schwarzeneggera, ani wielkich cycków jak Pamela Anderson. Za to przydaje się dobra wiedza na temat seksu.

Przedstawiam 3 rzeczy, które najbardziej wkurzają kobiety w seksie, a które już dawno powinny wylądować na wysypisku dla przestarzałych przekonań i nieprawdziwych historii.