Duża część osób jest przekonana, że urok, charyzma i pewność siebie w łóżku to cechy, z którymi się rodzimy, albo nie. Niektórzy je mają i brylują (szczytują), inni po prostu ciągną w tyle. Mam dobrą wiadomość: każda/y może wzmocnić swoją zmysłowość przyprawioną odrobiną nieodzownego w sytuacjach kiedy jesteśmy bez majtek – luzu. Przygotowałam dla was wakacyjną akcję, dzięki której nabierzecie wiatru w swoje erotyczne żagle.  

W tym roku ogłaszam nową wakacyjną akcję: Jak być hot w łóżku tego lata.

Z okazji akcji Jak być hot w łóżku tego lata przygotowałam dla was: 

1. Kurs on line Akademia Intymności Joanny Keszki w specjalnej cenie : 

Tylko do 15 lipca specjalna cena: 637 zł ( zamiast 897 zł)

Akademia Intymności Joanny Keszki to program edukacyjny online dla dorosłych w stylu master class. 

To pakiet 3 kursów w nowoczesnej formie lekcji wideo, które pomogą Ci poprawić życie seksualne i mieć większą pewność siebie w sypialni:

I   część   Wiem co robię w seksie

II  część   Seksualność w związku

III część   Więcej orgazmów

Mój Master Kurs: Akademia Intymności Joanny Keszki to 3 godziny wideo i 29 lekcji, które poprowadzą cię przez proces odkrywania i pogłębiania wiedzy o swojej seksualności.

Nauczą cię dobrej relacji ze swoim ciałem, praktycznych sposobów na zwiększenie podniecenia i satysfakcji z seksu, jak skutecznie komunikować się w związku, jak budować relacje intymne, jak nie dać się zawstydzić trudnymi emocjami i jak osiągać rockendrolowe orgazmy.

Skorzystaj z mojego 14 letniego doświadczenia w edukowaniu o relacjach seksualnych. Nie będziesz tracić czasu, przekopując się przez mało rzetelne i niepraktyczne treści na blogach i portalach

Z okazji wakacyjnej akcji Jak być hot w łóżku tego lata.

specjalna cena: 637 zł ( zamiast 897 zł) szczegóły tutaj:

Nie przegap okazji

2. Soczyste treści edukacyjne na moim kanale na YouTube  

Z okazji wakacyjnej akcji: Jak być hot w łóżku tego lata rozgrzewam do czerwoności mój kanał na you tubie. Będą nowe treści napakowane tak gęsto seksownymi poradami jak sernik babci słodkimi rodzynkami. 

Subskrybuj, oglądaj jak rozwija się mój kanał na you tubie i korzystaj: 

Bez kija w tyłku, ale zawsze konkretnie i praktycznie podzielę się z wami podpowiedziami jak mieć ochotę, przyjemność i dobrą komunikację w łóżku. 

3. Wakacyjne Vademecum: Co zrobić, żeby być hot w łóżku tego lata?

Mniej 

To słowo klucz w byciu hot. Mniej staraj się wywrzeć na partnerze/partnerce specjalne wrażenie. Osoby hot nie starają się na siłę przypodobać się drugiej stronie, udowodnić jej, że są fajne i warte zainteresowania. Zakładają, że nie muszą. 

Pewność siebie

Chcesz poznać prostą sztuczkę, która sprawi, że ludzie cię polubią (działa i w życiu i w seksie) Oto ona: załóż, że już tak jest. 

Połączenie pewności siebie z czynnikiem mniej to esencja bycia hot. 

 W seksie przede wszystkim chodzi o zabawę 

Jeżeli nie czerpiesz z niego przyjemności, to nic z tego nie wyjdzie. Proste, jednak wciąż nie dla wszystkich oczywiste. 

 Zła dziewczyna to dobra dziewczyna 

Osoby, które przyciągają uwagę i zapadają w pamięć to te, które łamią zasady. W przypadku kobiet nie trudno łamać zasady, bo na tyle rzeczy powinnyśmy uważać i na każdą z ich prosić o pozwolenie, że… cokolwiek nie zrobimy zgodnie z tym na co same mamy ochotę, to będzie złamaniem zasad. Więc moja droga, czuj się wolna w pozwalaniu sobie na więcej. Bycie grzeczną dziewczynką na niewiele ci się dotąd przydało prawda? Czas na zmiany. Nie czekaj, aż ktoś ci pozwoli robić w życiu i w seksie, to na co masz ochotę. Sama sobie pozwalaj. 

Dobra, bo chętna 

Brak ci pewności, czy jesteś wystarczająco fajna w łóżku? To normalne, że możesz czuć się niepewnie, kiedy robisz coś po raz pierwszy albo drugi w życiu. Jesteś chętna, uśmiechnięta i otwarta na zabawy w łóżku? To jesteś wystarczająco dobra w łożku! 

Na wakacjach ( i po nich) wrzuć na seksualny luz

 Dobry seks to zabawny seks. Traktowanie siebie śmiertelnie poważnie i nobliwy nastrój w sypialni nie sprzyjają atmosferze dobrej zabawy. Nie wszystko musi być perfekcyjnie, wpadki się zdarzają, w łóżku można tarzać się i ze śmiechu i z rozkoszy. Życie seksualne nie polega na byciu perfekcyjną/perfekcyjnym. Cher powiedziała kiedyś: kto boi się głupio wypaść, ten nigdy nie będzie wielki. Amen siostro. 

Zabierz Akademia Intymności Joanny Keszki na wakacje 

Ten e-kurs to kopalnia pomysłów, jak mieć więcej przyjemności i cieszyć się seksem na zupełnie nowym poziomie. Dzięki lekcjom w formie wideo, które możesz oglądać w każdym miejscu – na Helu, w Suwałkach, na Gubałówce i w podlaskich Borsukach, będziesz eksperymentować i odkrywać erotyczne ścieżki – nowe sposoby na podniecanie się, pewność siebie i dobrą zabawę w łóżku.

Z okazji akcji Jak być hot w łóżku tego lata

e kurs Akademia Intymności Joanny Keszki jest w promocyjnej cenie 

Tylko do 15 lipca specjalna cena: 637 zł ( zamiast 897 zł)

Akademia Intymności Joanny Keszki to program edukacyjny online dla dorosłych w stylu master class. 

To pakiet 3 kursów w nowoczesnej formie lekcji wideo, które pomogą Ci poprawić życie seksualne i mieć większą pewność siebie w sypialni

Akademia Intymności Joanny Keszki to 3 godziny wideo i 29 lekcji, które poprowadzą cię przez proces odkrywania i pogłębiania wiedzy o swojej seksualności.

Krok po kroku, lekcja za lekcją odkryjesz nowe erotyczne możliwości. Nie przegap okazji!