Nie od razu Miły / Miła, nie od razu 

zapamiętaj

Scenariusz #3Nie od razu Miły / Miła, nie od razu 

Cierpliwość jest cnotą bogów, a podsycane erotycznymi pytaniami oczekiwanie na penetrację wzmaga gorący ogień w lędźwiach płci obojga. I dlatego ta zabawa potrafi zamienić nawet ledwie tlący się płomyk pożądania w ogień miłości. Więc wyobraź sobie, co będzie się działo, jeśli już na wstępie dyszycie z pożądania! W tej grze żeby sięgnąć penisem do pochwy, trzeba najpierw prawidłowo odpowiedzieć na wcześniej przygotowane pytania.

Najpierw przygotuj sobie karteczki z pytaniami. Pytania mogą być osobiste z kategorii „jak dobrze mnie znasz”: Gdzie najbardziej chciałabym pojechać na wakacje? Czy moja ulubiona fantazja erotyczna rozgrywa się w pomieszczeniu, czy na dworze? Jaki jest mój ulubiony wibrator? Tytuł najlepszej moim zdaniem książki? Jakie rozkazy chcę wykonywać w czasie seksu? W jakiej pozycji lubię się kochać? Jaką rolą erotyczną chciałabyś się zabawić z nim w sypialni? Możesz też zadać pytania z ogólnej wiedzy na temat kobiecego ciała i kobiecej seksualności, na przykład: Ile centymetrów ma łechtaczka? albo zapytać o najpopularniejszą kobiecą fantazję erotyczną. Dla ułatwienia możesz podać mu podpowiedzi – a,b c – do wyboru. Nie zapędzajcie się z poziomem trudności pytań. Chodzi o dobrą zabawę i o radość z seksu, a nie udowadnianie sobie czegokolwiek. To także prosty i pozbawiony presji sposób, żeby podzielić się swoimi marzeniami i fantazjami, o których jeszcze nikomu nie odważyłaś się powiedzieć. 

Kiedy karteczki z pytaniami będą już gotowe, wystylizuj się tak, jak do  odgrywania słowiańskiego porno na scenie Eurowizji, jakbyś chciała zmiażdżyć swoim wyeksponowanym biustem nawet kobietę z brodą. Połóż się w kuszącej pozie na łóżku, a twój partner niech stanie w drzwiach do sypialni. Dobra odpowiedź na twoje pytanie z karteczki – jego krok w kierunku łóżka (i penetracji), zła – krok w tył. Kiedy będzie już przy tobie, czeka na niego główna nagroda w teleturnieju: teraz ty spełnisz każde jego życzenie. Jutro możecie odwrócić role.