02. Miłosne wersety, czyli erotyczna zabawa w parze z penetracją

zapamiętaj

Śmiało pisz słodkim atramentemna nagim ciele swojej kobiety

Gorący kochankowie, erotyczne pióra w dłoń! Śmiało piszcie słodkim atramentem na nagich ciałach swoich kobiet o tym, jak bardzo ich pożądacie. Rozpalajcie i zaspokajajcie kobiece pragnienia swoją kreatywnością, a zyskacie wdzięczne i oddane wam po wsze czasy nałożnice.

Kobiety, jak jeden mąż, uwielbiają zabawny i figlarny seks. Seks sprowadzony tylko i wyłącznie do penetracji to niewypał, który sprowadza nasze kobiece libido do poziomu zimnego zera. Wszystkie marzymy o mężczyźnie, który oprócz penisa w wzwodzie będzie hojnie wyposażony przez Matkę Naturę w wyobraźnię i zapał do igraszek miłosnych.

W poszukiwaniach nowych, zmysłowych przyjemności będzie was wspierał zestaw erotyczno-poetycki „Poeme” o smaku czekoladowym lub poziomkowym. Ekskluzywny zestaw zawiera kałamarz ze słodkim atramentem oraz miękkie pióro do pisania po ciele. Inspiracja do zabawy w łóżku nawet tych najbardziej opornych na nowości i tych najbardziej nieśmiałych. Pora na wspólne nieśpieszne świntuszenie. Pióra w dłoń, gorący kochankowie! Śmiało piszcie na nagich ciałach swoich kobiet o tym, jak bardzo je pożądacie.

zapamiętaj

Przekonacie się na własnej skórze, jak podniecające jest realizowaniepoetyckich fantazji erotycznych

Mężczyzna może podpisać swoją kobietę jako własność i poczynać sobie z nią wedle własnych zachcianek. Połączenie zabawy, uległości i dominacji to podniecająca mieszanka, której warto spróbować, żeby przekonać się raz na zawsze, jak wspaniale działa włączenie do seksualnego repertuaru fantazji erotycznych.

Miłosne wersety pobudzają dwie najbardziej niedoceniane sfery erogenne: mózg i skórę. Jeżeli partner wypisze swoje wyznania i pragnienia na skórze kochanki miękkim piórkiem umoczonym w czekoladowym atramencie, może być pewien, że taki wieczór zapisze się w jej pamięci złotymi zgłoskami.

W zestawie „Poeme” znajdziecie miękkie pióro: jedna końcówka służy do pisania, druga do muskania. Zanim zaczniesz pisać, najpierw użyj delikatnego piórka. Powoli przesuwaj piórko po piersiach kochanki, muskaj stęsknione twojego czułego dotyku zakamarki jej ciała: szyję, policzki, skronie, powieki, pośladki i uda. Powiedz, jak bardzo jej pragniesz. Powiedz, co cię podnieca w jej ciele i dlaczego. Możesz zawiązać jej opaskę na oczy. Kobiety są słuchowcami – zakochują się i pragną mężczyzn głównie ze względu na to, co słyszą od swoich partnerów. Dlaczego chcesz być jej kochankiem? Powiedz jej to.

Gdy dopieścisz delikatnym piórkiem jej skórę i wyrazisz swoje erotyczne myśli z nią związane, możesz zacząć pisać. Wypisz na mapie jej ciała wszystkie emocje i uczucia związane z waszymi erotycznymi doświadczeniami. Pamiętaj, to jest zmysłowa gra, a nie pamiętnik pensjonarki. Nie musisz się ograniczać. Chociaż wiele osób w łóżku udaje kogoś, kim nie są, i zachowują się nobliwie i poważnie, ty tego nie rób. Bądź szczery i nieprzyzwoity. W seksie tylko to się sprawdza. Więc pisz to, co czujesz.

Możesz napisać:

”Jesteś moja, tylko moja”,

„Własność … (twój podpis)”,

„Tylko ja tu dotykam”(rysując strzałkę w kierunki cipki wybranki swego serca)

Rysuj kółka wokół jej sutków, serduszka na pośladkach,

Wypisz z przodu datę i godzinę waszego dzisiejszego stosunku

Wymyśl listę seksownych przymiotników, by opisać ciało partnerki i pokryj nimi jej całe nogi

Zostaw swoje inicjały na wewnętrznej stronie jej ud, w zagięciu warg sromowych.

Nie przejmuj się, jeśli litery trochę się rozmażą, w końcu to nie jest konkurs kaligrafii. Gdy już naznaczysz całe jej ciało, pocałuj ukochaną i powiedz, że teraz to już musisz ją przelecieć. Wierz mi, będzie na to czekała.