01. Oczy szeroko zamknięte: seks z opaską na oczach

zapamiętaj

Kiedy oczy nie widzą,wyostrzają się zmysły

Seks z opaską na oczach to zabawa dobra zarówno dla początkujących, jak i dla już rozsmakowanych w urozmaiconym, zabawnym seksie. Dozwolone wszystko to, co do tej pory uznawaliśmy za dobre i podniecające, ale tym razem robimy to z opaską na oczach. Jest to zabawa z kategorii: mała zmiana, duża różnica. 

Dlaczego to takiej fajne? Bo druga strona (ta z opaską na oczach) nie wie, co się chwilę wydarzy. To wzmaga oczekiwanie i podniecenie.

Zazwyczaj tylko jedna osoba ma zasłonięte oczy. Jeśli oboje nie będzie nic widzieć, może być wam trudniej trafić we właściwą dziurkę. Chociaż taka zabawa w „erotyczną piniatę” (czyli szukanie nagrody z zasłoniętymi oczami), też może okazać się ciekawa. Jestem ostatnią osobą, która bym czegoś zabraniała w seksie, o ile wam obojgu wydaje się to ciekawe i warte spróbowania.

ustalcie

Kto będzie stroną uległą, a kto dominującą

Wracamy jednak do wersji klasycznej zabawy z opaską, czyli gdzie tylko jedna osoba ma mieć zasłonięte oczy. Na początek zdecydujcie, kto w czasie zabawy będzie stroną uległą (z opaską na oczach), a kto dominującą (kochankiem/kochanką, która patrzy co robi).

Osoby „widzące” (te bez opaski) mogą:

  • powoli rozebrać partnera/partnerkę
  • szeptać jej/jemu do uszu komplementy, sprośne komplementy, bardzo sprośne komplementy,
  • szeptać jej/jemu do ucha, dlaczego są tacy podnieceni i na co mają ochotę,
  • pieścić całe ciało lub wybrane jego części: językiem, palcami, piórkiem, pędzelkiem zanurzonym w czekoladzie 
  • droczyć się z nim/z nią – rób przerwy, zanim ponownie kochanka/ kochankę dotkniesz w nieoczekiwanym miejscu, przesuwaj się z jednego miejsca do drugiego.

zapamiętaj

Dla gotowychna więcej

Wszystko co robisz kochankowi/kochance z opaską na oczach, może równie dobrze, a nawet jeszcze lepiej zrobić, kiedy druga strona dodatkowo ma związane ręce. Trochę dominacji, trochę uległości to dobra mieszanka w seksie.