Zapraszam na pierwszy w Polsce warsztat pewności siebie i przyjemności w seksie dla kobiet w Warszawie. “Lepsza w łóżku” – przede wszystkim lepsza dla siebie, bo tego nikt nas kobiet nie uczy: jak dbać o siebie w przestrzeni seksualnej, jak troszczyć się o swoją przyjemność, jak być po stronie swojego ciała i swoich potrzeb. A także “Lepsza w Łóżku” dla partnera – bo kiedy znamy i akceptujemy swoje ciało i seksualność możemy się nimi hojnie, radośnie i uczciwie dzielić z innymi. W imię radości z seksu i życia naszej i waszej. 

Podczas warsztatów będziemy odkrywać dobry seks, który wnosi w nasze związki bliskość i namiętność za którą wszyscy tęsknimy. Pomaga odzyskać związek z samą z sobą i z osobami z którymi jesteśmy w związku. Bo seks łączy pary bardziej niż gar gorącej zupy na stole. 

CO PRZYGOTOWAŁAM

Zapraszam na warsztat, który dostarczy wam informacji i zachęty do prowadzenia życia seksualnego, o jakim marzycie. Wiemy, że kobiety lubią seks, a lista naszych pomysłów i marzeń erotycznych jest dłuższa niż mogłaby się zmieścić na jakimkolwiek kwestionariuszu. Wiemy też, że jesteśmy traktowane w przestrzeni seksualnej nieuczciwie, włączając w to wszechobecne przekonanie, że kobieta może być albo wypierającą się swojej seksualności „świętą”, albo zostaje traktowana pogardliwie jako puszczalska dziwka. To podkopuje naszą radość z odkrywania swojej seksualności i zdolność do czerpania przyjemności z seksu. Warsztaty „Lepsza w Łóżku” wspiera w tworzeniu związków seksualnych, które nas podniecają oraz w odkrywaniu i utrzymywaniu pożądania na dłuższą metę. Możemy doświadczać niesamowitych doznań seksualnych z partnerem lub partnerką. Warsztaty powstały z myślą o wspaniałym seksie dla wszystkich kobiet. A kiedy kobieta dobrze czuje się w sypialni, jej partner (lub partnerka) też na tym korzysta. 

EMOCJE

Będzie konkretnie, zabawnie, na luzie i na temat. Bo seks nie jest poważny, poważne są tylko konsekwencje seksu i tego się będziemy podczas warsztatów trzymać. Zero straszenia winą, wstydem i grzechem, za to potężna dawka wiedzy na temat tego, co można zrobić, żeby czuć i bawić się dobrze w łóżku. Seks to nie jest penetracja. To mocne przekonanie, że to, czego ja chcę, też się liczy. Wiedza to potęga, dzięki znajomości swojego ciała, swoich emocji, swoich potrzeb możemy zmieniać swoje związki, wybory życiowe i seksualne, relacje, świat na lepsze. Dla siebie i dla tych, które przyjdą po nas. Pewność siebie jest seksi, wspólnie będziemy wzmacniać poczucie własnej wartości, żeby sięgać po to, na co mamy ochotę, bez przepraszania, że coś nas podnieciło. Podczas warsztatów będziemy dużo uwagi poświęcać poczuciu wstydu, którym zamyka się kobietom usta i zachęca się nas do wyrzekania się swoich potrzeb. Odmawiamy wstydzenia się! Będą przepisy erotyczne na zabawny seks do wykorzystania solo i w duecie, bo zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem. Warsztaty mają pomóc w zbudowaniu lepszej, bardziej autentycznej relacji z seksualnością. Ja przedstawiam możliwości, wybór, czego sama naprawdę, naprawdę chcesz – należy już tylko do ciebie. 

DLA KOGO

Warsztat skierowany dla kobiet, ale mężczyźni, którzy szczerze lubią kobiety też mogą czuć się zaproszeni. Warsztaty „Lepsza w Łóżku” powstały dla kobiet, które chcą rozwinąć erotyczne skrzydła zwinięte w nas! Dla tych, które lubią seks i chcą mieć jeszcze więcej przyjemności z tej aktywności. I dla tych, które mają już dość, że w seksie omija jest cała parada atrakcji.  Dobry seks jest jak pisanie listu miłosnego do siebie: ja się liczę, moje potrzeby też są ważne, zasługuję na dobre rzeczy i na dobre traktowanie. I do swoich kochanków: Lubię siebie i zapraszam do kolorowej krainy mojej seksualności fajnych mężczyzn. Zapraszam na warsztaty wszystkich, którzy chcą, żeby w związkach, w życiu i w seksie spełniały się także pragnienia kobiet. A za kobietami, które lubią swoje ciało i seks zawsze idą tabuny mądrych mężczyzn, którzy nie boją się kobiecych orgazmów. 

PO CO TE WARSZTATY

Niech spełniają się pragnienia erotyczne kobiet! Kobietom trudniej zrozumieć swoją seksualność ponieważ nie mamy wiele wzorców. Powszechnie uważa się, że orgazm jest łatwy dla mężczyzn i trudniejszy dla kobiet, a jednak co paradoksalne, to kobiety mogą szczytować dłużej, intensywniej i częściej od swoich partnerów. Osiąganie orgazmów może być i powinno dla kobiet łatwe i takie się stanie, jeśli kobiety poznają prawdę o sobie i porzucą mity, które zostały im narzucone. Krąży w przyrodzie dość powszechny mit, który sprowadza seks do penetracji. Zgodnie z tą miejską legendą seks to wkładanie penisa do pochwy, poprzedzony tajemniczą grą wstępną, o której wielu słyszało, ale niewielu ją widziało. Tymczasem seksualność to o wiele więcej niż stosunek. To: wyrażanie siebie, rozpoznawanie swoich pragnień, umiejętność wyznaczania granic, komunikowania się na temat swoich oczekiwań, traktowanie poważnie swoich potrzeb i przekonanie, że zasługujemy na dobre traktowanie zarówno w sypialni, jak i poza nią.

Dopóki nie będziemy równorzędnymi partnerkami w seksie, nie będziemy nimi wcale. Wiele kobiet nie jest zadowolonych ze swojego życia seksualnego, ale nie wie, jak to zmienić ani nawet co mogłoby im się podobać. Nikt nie pokazał im, jak odkrywa się kobiecą seksualność, nie wiedzą więc jaki rodzaj zabaw działa na nie najlepiej, w jakim kierunku mają wyciągać rękę w czasie seksu. Wstydzą, że to z nimi jest coś nie tak, jak trzeba, że ich ciała źle reagują, albo brakuje im jakiejś tajemnej wiedzy, którą jakoby  posiadają inni. Seks jest dla nich jak przystawka – pozostawia uczucie głodu i niepokoju. Chcą mieć go szybko „z głowy” i jeszcze szybciej o nim zapomnieć. A potem okropnie kłamią mówiąc, że to nic takiego, że tylko facet ma orgazm, a ona zostają z niczym. Boją się, żeby nie wyjść na wymagające i skupione na sobie w łóżku. W głębi dręczy je przekonanie, że nie zasługują na przyjemność seksualną i na dobre traktowanie w łóżku. Jakbyśmy były skazane na kobiecy los, gdzie trzeba się zadowalać resztkami, które skapują nam z tego, że dzięki nam, ktoś inny poczuł się lepiej. 

 “Lepsza w Łóżku” – warsztaty Joanny Keszka dla kobiet

Spotkanie dla kobiet — oraz dla mężczyzn, którzy szczerze lubią kobiety

Prowadząca: Joanna Keszka

Autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam, czyli kobiecy przewodnik po seksie”. Prowadziła program „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planete+ oraz program “Kamasutra” na kanale Polsat Play. Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów. Redaktorka naczelna www.Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet i dla par”, gdzie znajdziecie e-kursy o seksie dla kobiet i mężczyzn oraz relacje on-line z warsztatów Joanny w całej Polsce. Joanna jest założycielką pierwszego w Polsce e-butiku z zdrowymi i praktycznymi gadżetami erotycznymi www.LoveStore.Barbarella.pl

 Kiedy

25 kietnia 2020 (sobota), godziny: 15.00 – 20.00. Będzie przerwa na kawę i ciastka. 

Gdzie

Warsztaty odbędą się w Warszawie w studio fotograficznym Moonshot, Aleje Ujazdowskie 24/39a (111 na domofonie, 5 piętro). Moonshot znajduje się w kultowej kamienicy Pod Gigantami w samym sercu spacerowego szlaku Warszawy. W okolicy parki, knajpy i butiki.

Dla kogo

Spotkanie dla kobiet, ale mężczyźni, którzy szczerze lubią kobiety i chcą dowiedzieć się więcej na temat kobiecej seksualności, również mogą czuć się zaproszeni. 

 Program warsztatów 

 1. Zaczynamy od Erotycznej Burzy Mózgów. Odkrywamy zakryte: czego pragną kobiety? 
 2. Pewność siebie jest seksi! Jak przestać martwić się tym, jakie wrażenie wywieramy na innych i zacząć cieszyć się swoim ciałem i seksem. 
 3. Pięć rzeczy, które otworzą nam oczy na łechtaczki 
 4. Cipki są piękne i wspaniałe. Wagina to najszczerszy i najbardziej emocjonalny organ. Pochwa jest organem, który patrzy w przyszłość. Jest potencjałem. To nie pustka, to możliwości. Będziemy je poznawać. 
 5. Jak przeprowadzić erotyczną rozmowę kwalifikacyjną na dobrego kochanką/kochankę: o sztuce komunikowania się w sprawach seksu z zadziwiającą innych pewnością siebie. 
 6. Bogini i bóg domowego seksu: pomysły i przepisy na zabawnych seks nie tylko dla zuchwałych. 
 7. Jak dopieścić mężczyznę. Im jesteśmy lepsze dla siebie, tym stajemy się hojniejsze dla naszych kochanków.  
 8. Mapa marzeń erotycznych. Kluczem do radości z seksu, która będzie nas zachwycać, jest powitanie z otwartymi ramionami seksualnych marzeń i rozpalenie erotycznej wyobraźni. Swoją Mapę marzeń erotycznych można zabrać po warsztatach do domu. 
 9. 101 sex toys. Z czym się je kulki gejszy i jak rozpocząć zabawę z wibratorem – przewodnik nawet dla nieśmiałych.  
 10. Kiermasz gadżetów erotycznych z www.LoveStore.Barbarella.pl 

Cena: 380 złotych od osoby. Opcja z przyjaciółką/przyjacielem: druga osoba 20% taniej (304zł). 

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ 

 1. Wyślij e-mail na adres redakcja@barbarella.pl ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu (plus ewentualnie osoby towarzyszącej). 
 2. W odpowiedzi otrzymasz od nas e-mail z potwierdzeniem rezerwacji, regulamin oraz numer konta bankowego, na które należy wpłacić kwotę.

Ilość miejsc ograniczona.

Leave A Comment