• TERMIN: 17-19 września 2021
  (BRAK MIEJSC – zapraszamy do zapisywania się na listę zainteresowanych kolejnymi terminami: redakcja@barbarella.pl)
 • MIEJSCE: Warmia / Leśniczówka Gaja Kaborno 36
 • TEMATY: Pewność siebie – Zdrowe związki – Ciało – Przyjemność
 • DLA KOGO:  Warsztat dla kobiet
 • PROWADZĄCA: Joanną Keszka – współautorka bestsellerowego podcastu „Rozważna i Erotyczna” na EmpikGo oraz autorka najodważniejszych polskich książek o seksie: „Grzeczna to już byłam” i „Potęga Zabawnego Seksu”.

Pewność siebie jest seksi

Zapraszam Cię na autorskie warsztaty o tym,  jak mieć więcej pewności siebie i przyjemności w życiu i w seksie. Na warsztatach nabierzesz odwagi do sięgania po to, na co masz ochotę: po przyjemność, miłość, orgazmy, radość z życia i z seksu. Dowiesz się, jak mieć orgazmy zarówno solo, jak i w duecie. Jak mieć przyjemność z  seksu. Jak mieć więcej pewności siebie w sypialni i poza nią. 

Jeżeli masz apetyt na więcej przyjemności z życia i z seksu zapraszam na moje warsztaty

Dzięki warsztatom „Grzeczna to już byłam” odkryjesz co ci sprawia przyjemność, czego pragniesz i jak możesz to osiągnąć. Nauczysz się rozmawiać o seksie, żeby komunikować się ze swoimi partnerami i partnerkami ze szczerością, która ich zadziwia. Zdobędziesz wiedzę na temat swojej łechtaczki i swojego ciała. Dowiesz się, jak radzić sobie z niepewnością i z obawami w przestrzeni seksualnej. Poznasz zdrowe, eleganckie i kolorowe wibratory i inne gadżety erotyczne dla kobiet i dla par z LoveStore.Barbarella.pl. Siła, odwaga, seks – wszystko to, co sprawdza się w seksie, będzie cię wzmacniać także w innych dziedzinach życia: w związkach, w pracy, w towarzystwie.

Jak być pewną siebie w łóżku i poza nim

Bycie miłymi i grzecznymi dziewczynkami nie na wiele nam się dotąd przydało, prawda? Lepiej od razu darować sobie bycie miłą i być tak odważną, jak ci się żywnie podoba. Nie warto iść na brudne kompromisy, trzeba po prostu załatwić sprawy, na których nam zależy, bez zadręczania się, jak nas odbiorą inni. Seks to świetna przestrzeń dla kobiet, które mają już dość siedzenia cicho i poświęcania się w nadziei, że ktoś je za to doceni.

Wiedza, Emocje, Relaks

Będzie konkretnie, zabawnie, odważnie, na luzie i na temat. Zero straszenia winą, wstydem i grzechem, za to proponuję potężną dawkę  wiedzy na temat tego co można zrobić, żeby czuć się i bawić dobrze zarówno w łóżku, jak i w innych przestrzeniach naszego życia.

 • Radość z seksu polega na zdobywaniu mocnego przekonania, że to, czego ja chcę też się liczy. Odkrywanie swojej seksualności to zdobywanie mocnego przekonanie, że to czego ja chcę też się liczy. Wiedza to potęga, dzięki znajomości swojego ciała, swoich emocji, swoich potrzeb możemy zmieniać swoje związki, wybory życiowe i seksualne, relacje, świat na lepsze. Dla siebie i dla tych, które przyjdą po nas.
 • Pewność siebie jest seksi, wspólnie będziemy wzmacniać poczucie własnej wartości, żeby sięgać po to, na co mamy ochotę, bez przepraszania, że coś nas podnieciło.
 • Podczas warsztatów będziemy dużo uwagi poświęcać poczuciu wstydu, którym zamyka się kobietom usta i zachęca się nas do wyrzekania się swoich potrzeb. Odmawiamy wstydzenia się!
 • Będą przepisy erotyczne na zabawny seks do wykorzystania solo i w duecie, bo zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem.
 • Warsztaty mają pomóc w zbudowaniu lepszej, bardziej autentycznej relacji z seksualnością. Ja przedstawiam możliwości, wybór, czego sama naprawdę, naprawdę chcesz – należy już tylko do ciebie.

PROGRAM WARSZTATÓW

TERMIN: 17-19 września (piątek-sobota-niedziela). Rozpoczynamy wspólną kolacją w piątek o godzinie 17.30. Wyjazd kończymy obiadem w niedzielę.

MIEJSCE: Warsztaty odbędą się na przepięknej Warmii w Leśniczówka Gaja, Kaborno 36 w otoczeniu zieleni łąk i lasów.

 • Zaczynamy od Erotycznej Burzy Mózgów. Odkrywamy zakryte: czego pragną kobiety?
 • Pewność siebie jest seksi! Jak przestać martwić się tym, jakie wrażenie wywieramy na innych i zacząć cieszyć się swoim ciałem i seksem. Siostrzeństwo, akceptacja, wspólnie uczymy się sięgania po to, czego my same naprawdę, naprawdę chcemy w życiu i w seksie.
 • Cipki są piękne i wspaniałe. Wagina to najszczerszy i najbardziej emocjonalny organ. Pochwa jest organem, który patrzy w przyszłość. Jest potencjałem. To nie pustka, to możliwości. Będziemy je poznawać.
 • O sztuce komunikowania się w sprawach seksu z zadziwiającą innych pewnością siebie.
 • Bogini domowego seksu: pomysły i przepisy na zabawnych seks nie tylko dla zuchwałych.
 • Dupkę już masz, po co Ci dupek, czyli jak zostać seksowną kusicielką.

DODATEK SPECJALNY: KOBIECE WIECZORKI EROTYCZNE

Po całodniowych warsztatach, przygotowałam dla was – jedyne i niepowtarzalne kobiece wieczorki erotyczne:

 • PIĄTEK: “Wino i Wibratory, czyli 101 sex toys nawet dla nieśmiałych dziewczyn”. Z czym się je kulki gejszy i jak rozpocząć zabawę z wibratorem.  Wy przynosicie wino, ja robię pokaz kobiecych gadżetów erotycznych. Kto powiedział, że rozmowom o seksie nie mogą być zabawne? Nasze wieczory na pewno takie będą.
 • SOBOTA: wieczór filmowy, czyli pokaz kobiecych filmów erotycznych . Oglądamy i dyskutujemy o porno dla kobiet.

PAKIET OBEJMUJE:

 • 11 godzin warsztatów
 • 4,5 godziny kobiecych wieczorków erotycznych
 • 2 noclegi (miejsce w pokoju 2 lub 3 osobowym)
 • Wyżywienie wegetariańskie z lokalnych składników:
 • 1 dzień: powitalna kolacja
 • 2 dzień: śniadanie, obiad, kolacja
 • 3 dzień: śniadanie i obiad

ZGŁOSZENIA, REZERWACJA, PŁATNOŚĆ

1350 zł (rezerwacja do 30 lipca), 1550 zł (rezerwacja po 30 lipca). Liczba miejsc ograniczona.

Napisz e-maila na adres redakcja@barbarella.pl, podaj w nim swój numer komórki. W odpowiedzi dostaniesz e-mailem wstępne potwierdzenie rezerwacji. Wpłata zaliczki w wysokości 400 zł od osoby – 7 dni od daty rezerwacji. Pozostała kwota płatna do dnia 1 września 2021 r.

Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Brak zaliczki powoduje przejście rezerwacji w status niepotwierdzonej. W wypadku niemożności przeprowadzania wyjazdu w wyniku pandemii gwarantujemy pełny zwrot kosztów.

Uwaga: O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana. Przy rezygnacji w terminie wcześniejszym wpłacone kwoty będą zwracane na konto, z którego zostały wysłane. Zaliczki nie są przenoszone na kolejne terminy.

WASZE PYTANIA

Rozpoczęcie: oficjalnie rozpoczynamy warsztaty od kolacji o godz. 17.30. Zapraszam serdecznie do przyjeżdżania wcześniej, o ile macie taką możliwość. Będę na Was czekać w Leśniczówce Gaja od piątku od rana. Czeka las, jelenie mają rykowisko, można się dotlenić i zrelaksować przed rozpoczęciem warsztatów. 

Wyżywienie: rozpoczynamy od kolacji w piątek, w sobotę są 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolacja, oraz śniadanie i obiad w niedzielę. Posiłki są wegetariańskie. Jeśli macie szczególne preferencje: jesteście wegankami, albo jesteście na diecie bezglutenowej, albo macie alergię, napiszcie do mnie jak najszybciej informacje o tym w meilu. 

Zakwaterowanie. Będziemy zakwaterowane w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Będziemy nocować w klimatycznym miejscu, a przede wszystkim dużo czasu spędzać razem. Jeżeli macie prośby o zakwaterowanie we wspólnym pokoju, napiszcie o tym. Na miejscu będziemy przydzielać pokoje po kolei, po waszym przyjeździe. Będzie na luzie, swobodnie i przytulnie.

Bidony. Jeżeli macie swoje bidony, zabierzcie je ze sobą na warsztaty, proszę. Będą oczywiście przerwy kawowe i woda w kubkach, ale im mniej kubków będziemy zużywać, tym będziemy bardziej eko. 

Długopisy. Zabierzcie ze sobą coś do pisania. To co zapisane jest trwalsze. Będziemy robić zadania pisemne. 

Jaki zabrać strój. Strój wygodny, relaksacyjny, będziemy w kobiecym gronie. Przydadzą się spodnie lub dress, bo na części warsztatów będziemy siedzieć na podłodze albo na trawie – jeśli pogoda pozwoli. 

Mata – opcjonalnie. Dla chętnych trening mięśni dna miednicy (mięśnie Kegla), więc przyda się mata – taka jak do jogi.

Obuwie na zmianę. W miejscu, w którym będą warsztaty i w którym będziemy razem nocować proszą nas o zmianę butów w domu. Weźcie ze sobą proszę buty albo kapcie na zmianę do chodzenia po domu. 

Ręczniki, mydło etc – wszystko na miejscu.

O PROWADZĄCEJ

Joanna Keszka razem z Magdą Mołek stworzyła najlepszy polski podcast o kobiecej seksualności Rozważna i Erotyczna. Pisarka i autorka bestsellerowych poradników o seksie. Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów. Redaktorka naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet i dla par”, założycielka pierwszego w Polsce butiku z zdrowymi i praktycznymi gadżetami erotycznymi LoveStore.Barbarella.pl. Prowadziła audycje o seksie w stacji radiowej 357, program telewizyjny „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planete+  oraz program “Kamasutra” na kanale Polsat Play.

Leave A Comment