Current Status
Not Enrolled
Price
36 zł

Jest taka jedna rzecz, dzięki której większość kobiet może przeżyć wielkie OOO! To coś nazywa się WIBRATOR. Dla kobiet to najszybsza droga do orgazmów! Używanie regularnie WIBRATORA jest jedną z lepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojego życia seksualnego. Im więcej masz orgazmów, tym więcej chcesz.

Jak rozpocząć zabawę z wibratorem – kurs dla nawet bardzo nieśmiałych dziewczyne-kurs dla kobiet

Jest taka jedna rzecz, dzięki której większość kobiet może przeżyć wielkie OOO! To coś nazywa się WIBRATOR. Dla kobiet to najszybsza droga do orgazmów! Używanie regularnie WIBRATORA jest jedną z lepszych rzeczy, jakie możesz zrobić dla swojego życia seksualnego. Im więcej masz orgazmów, tym więcej chcesz.

Dla kogo

Dla wszystkich kobiet, które mają ochotę kochać się bez poczucia winy, wstydu i strachu, za to z uśmiechem na ustach. Będę namawiać do zatroszczenia się o swoją przyjemność w łóżku, bo radosny seks łączy ludzi bardziej niż gar gorącej zupy na stole i sterta wyprasowanych koszul.

Czego się nauczysz

  • Kobiety i wibratory: o tym, jak wiele nas łączy
  • Po co kobiecie wibrator?
  • Jak wybrać swój pierwszy wibrator
  • Masturbacja jest dobra i przyjemna
  • Zaplanuj swój seks w pojedynkę
  • Jak oswoić parnera z wibratorem
  • Wibratory dla każdej Bezwstydnej Pani Domu
  • Wszystko czego dowiesz się o przyjemności z seksu solo, możesz łatwo wykorzystać w czasie zabawy z partnerem .

Możemy i powinnyśmy mieć orgazmy na swoich własnych warunkach – z mężczyzną, z kobietą, z wibratorem, z prysznicem i z poduszką – o ile sprawia nam to przyjemność i właśnie na to mamy ochotę. Już dość straszenia kobiet ich własną seksualnością i ograniczania naszych potrzeb do tego, czego chcą od nas faceci. Erekcja to nie pępek świata. Obecnie seksualność rozgrywa się na męskich warunkach. Kobiety rezygnują z odkrywania swojej seksualności ze strachu, że zostaną uznane za „zbyt wymagające” lub „niewyżyte”. Łatwo jest zaatakować lub wyśmiać kobietę odnosząc się do jej seksualności: wulgarna, łatwa, dziwka, nienormalna, puszczalska, wariatka to bolesne słowa, którymi strzela się  do kobiet, jak do kaczek na polowaniu – bez litości i bez ograniczeń. Wyuczono nas poważnie i z zaangażowaniem podchodzić do realizowania męskich fantazji. Nikt nie przypomina nam, że nasze potrzeby też są ważne, normalne i warto za nimi podążać. Jeżeli my same nie staniemy po swojej stronie, nikt inny za nas tego nie zrobi: nie zrobią tego seksistowscy seksuolodzy i psycholodzy, nie zrobią tego seksobojni politycy, nie zrobią tego pogardliwi wobec nas księża, ani mężczyźni, których nikt nie nauczył poważnego traktowania kobiet. Może już czas wziąć sprawy seksualne w swoje ręce. Dla siebie i dla partnerów lub partnerek, którzy na to zasługują. Bo inaczej zostaniemy z niczym, osądzane i ograniczane z wielu stron przez nieporadnych kochanków, nachalnych księży albo polityków, którzy nie lubią kobiet. O ile okradanie kobiet z prawa do przyjemności z seksu jest podłe i wstrętne, o tyle odkrywanie kobiecej seksualności to wspaniała i zabawna przygoda. Nie musimy kochać się tak często jak napalone króliki, ale jeśli już mamy seks, niech to będzie przyjemność i radość! Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety!

Plan lekcji

Recenzje

Cześć Joanno. Uważam Cię za autorytet w kwestiach upowszechniania radości z seksu 😉
Anna
lat 27
Cześć! Chcę Ci bardzo podziękować za twoje kursy i ciężką pracę jaką robisz, żeby innym kobietom było łatwiej i przyjemniej. Brawo za otwartość i niestrudzenie! Nawet mój mąż był pod wrażeniem i zakupił dla nas kilka fajnych gadżetów.
Karolcia
lat 34
Szanowna Pani Joanno, uwielbiam to, co robi Pani dla nas - Kobiet. Chłonę wszystko, przepuszczam przez siebie i czerpie to, czego mi potrzeba. Dodało mi to śmiałości nie tylko w sferze erotycznej,
Krystyna
lat 46

O Autorce

Joanna Keszka Trenerka Kreatywnego Seksu

Autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”. Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów, redaktorka naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet i dla par”. Zapraszm na warsztaty i e-kursy o seksie dla kobiet i mężczyzn,  do oglądania relacji on-line z moich warsztatów oraz do odwiedzenia mojego e-butiku z modnymi, eleganckimi i zdrowymi gadżetami erotycznymi.

Przykładowa zawartość

FAQ

Na jaki czas dostanę dostęp?

Dostęp do tego e-kursu uzyskujesz na 100 dni od momentu wpłynięcia opłaty.

Czy mogę odtwarzać e-kurs na komputrze i komórce?

Tak, e-kursy możesz odtwarzać na komputerze, telefonie oraz na każdym urządzeniu, które jest podłączone do internetu i posiada przeglądarkę internetową.

Czy stworzenia konta jest wymagane?

Tak, trzeba się zarejestrować i zalogować, aby wykupić e-kurs, a potem aby z niego korzystać.

Jakie dane są wymagane przy tworzeniu konta?

Podczas rejestracji w Barbarella.pl wymagane jest podanie tylko jednej informacji: adres e-mail. Pozostałe dane są opcjonalne: imię/nick oraz numer telefonu.

Jak mogę zapłacić za e-kurs?

Nasze płatności obsługuje PayU: szybkie płatności elektroniczne, karta, Blik.