Wszystkie jesteśmy perfekcyjnie nieperfekcyjne. Dyscyplinowanie ciała, dopasowywanie się do cudzych wyobrażeń na nasz temat odbiera nam energię, siłę, radość.  Wiele kobiet już w wieku nastoletnim wzięło rozwód ze swoim ciałem: po jednej stronie my, a po drugiej stronie nasze ciało, które nigdy nie jest dla nas dość dobre. Każdy krok w kierunku bycia lepszą dla siebie, bardziej czułą, akceptującą i odważną, każdy centymetr pewności siebie i dumy z tego kim jesteśmy i jak wyglądamy zmienia nasze życie, związki i seks na lepsze. Przyjedź na warsztaty i odkryj to sama. 

Kiedy: 20-22 września 2024 
Miejsce: Warmia, Pałac Galiny (w Galinach) 

Podczas tych 3 dni przyjrzymy się jaką mamy relację ze swoim ciałem i seksualnością i jaki to ma wpływ na nasze relacje z innymi. To warsztaty dla kobiet, które chcą wyruszyć na spotkanie ze swoimi potrzebami, ze swoim ciałem, ze swoją seksualnością. 

Prowadząca: Joanna Keszka 

Trenerka kreatywnego seksu, współautorka bestsellerowych podcastów z Magdą Mołek o seksualności, autorką najodważniejszych polskich książek o seksie : „Grzeczna to już byłam” i „Potęga Zabawnego Seksu”.

Jak lepiej cieszyć się ciałem i seksem  

Czy czujesz, że surowe oceny własnego wyglądu i seksualności zabierają ci energię i pewność siebie? Pomogę ci mieć więcej przyjemności i pewności siebie, a mniej martwić się oceną i krytyką. Potrzebujemy akceptacji, czułości, swobody, zamiast pogardy i krytykowania wyglądu.

„Boskie ciało” to warsztat o przyjemności i radości z swojego ciała i seksualności. Jest coś rewolucyjnego i wyzwalającego w odkrywaniu radości i przyjemności z tego jak wyglądamy, bez konieczności dopasowywania się do (zawsze niedoścignionego) „ideału”.

Trudno być zdrową psychicznie i fizycznie i budować dobre relacje intymne, jeśli się ciężko wzdycha i przechodzi żałobę za każdym razem, kiedy ocenia się swój wygląd, ubiera strój kąpielowy, albo patrzy na modelkę z bilbordu. Ciało jest od tego, żeby dodawać nam energii i sprawczości, a nie ją zabierać. Na warsztatach zajmiemy się tym, jak mieć więcej przyjemności i pewności siebie z kontaktu ze swoim ciałem, a mniej wstydzenia się, chowania i kurczenia.

Dla kogo „Boskie ciało” 

To warsztat skierowany dla kobiet. Nieważne czy jesteś singielką, czy w stałym związku. Umiejętność zadbania o siebie, dobrą relację ze swoim ciałem i seksualnością dodaje pewności, wiary w siebie i pozytywnej energii. Poprawia jakość relacji z partnerami i partnerkami. 

Co na warsztatach

 1. Jak polubić swoje ciało. Kobiety często nie potrafią cieszyć się seksem, bo w sypialni trzeba …się rozebrać. Jesteśmy bardzo krytyczne w stosunku do swojego wyglądu. Uważamy, że nasze nagie ciało nigdy nie jest wystarczająco dobre i należy się go wstydzić. To blokuje nas i naszą radość z seksu. Zostałaś nauczona wszystkich tych destrukcyjnych rzeczy, ale możesz to zmienić. Pomogę ci odkryć pozytywne myślenie seksualne o sobie, swoim ciele i seksualności. 
 2. Jak skończyć z nadmiernym poświęcaniem się w łóżku i zacząć być dobrą w seksie także dla siebie. Ale w taki sposób, żeby wszyscy na tym skorzystali. Wszystko o poszukiwaniu intymnej równowagi w łóżku i w związku. 
 3. Jak odkryć swoje podniecające konteksty. Mieć i dawać więcej przyjemności erotycznej. W tym szybki kurs pisania własnych scenariuszy erotycznych. 
 4. Jak zatroszczyć się o swoje ciało, swoje potrzeby, swoje emocje i swoje orgazmy.  Będziemy rozpoznawać kobiece ścieżki do szczytowania.  
 5. Przegląd zabawek erotycznych, czyli podstawowa wiedza nawet dla  nieśmiałych kobiet. Oprowadzę po krainie zabawek erotycznych dla kobiet:  opowiem wam, jak działają i co można z nimi zrobić solo i w parze. Przedstawię światowe przeboje wśród zabawek dla dorosłych dziewczynek. Konsultacje i porady w wyborze erotycznego gadżetu – na miejscu pod hasłem: „take it easy”.

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY

Zakwaterowanie w Pałac Galiny w piątek od godz. 15.00. Rozpoczynamy wspólną kolacją w piątek o godzinie 18.00. Wyjazd kończymy śniadaniem w niedzielę.

Dzień 1 (piątek)

Zaczynamy w piątek po kolacji od „Erotycznej Burzy Mózgów”. W kobiecym kręgu będziemy opowiadały historie o naszych ciałach, o tym co daje nam siłę, a także o tym, co nam ją odbiera. 

Dzień 2 (sobota) i dzień 3 (niedziela)

 • Jak przeprowadzić własną rewolucję seksualną! I zacząć cieszyć się swoim ciałem, życiem i seksem. Siostrzeństwo, pewność siebie, akceptacja, prawo do wyrażania własnych potrzeb i opinii – wspólnie uczymy się sięgania po to, czego my same naprawdę, naprawdę chcemy w życiu i w seksie. 
 • Jak pokochać swoje ciało. Jak budować dobrą relację ze swoim ciałem, jak cieszyć się nim i z niego korzystać, zamiast obwiniania, że wiecznie coś z naszym wyglądem jest nie tak, jak trzeba. 
 • Cipki są piękne i wspaniałe. Wagina to najszczerszy i najbardziej emocjonalny organ. Pochwa jest organem, który patrzy w przyszłość. Jest potencjałem. To nie pustka, to możliwości. Będziemy je poznawać i odkrywać orgazmiczny potencjał, który tkwi w każdej z nas. 
 • 101 sex toys nawet dla nieśmiałych dziewczyn, czyli z czym się je kulki gejszy i jak rozpocząć zabawę z wibratorem.  Oprowadzam po kolorowej i zmysłowej krainie kobiecych gadżetów erotycznych. Na miejscu możliwość zakupu gadżetów z LoveStore.Barbarella.pl
 • O sztuce komunikowania się w sprawach seksu z zadziwiającą innych pewnością siebie. 

Na warsztacie będą spotkania edukacyjne, ćwiczenia i erotyczne zadania domowe. 

A także możliwość zapoznania się i zakupu zdrowych i praktycznych gadżetów z przyjaznego butiku LoveStore.Barbarella.pl

I nie mam co do tego wątpliwości, czeka nas dużo radości i dumy z tego kim jesteśmy i jak wyglądamy. 

ZGŁOSZENIA, REZERWACJA, PŁATNOŚĆ

rezerwacja do 5 lipca – cena promocyjna 2150 zł od osoby
rezerwacja po 5 lipca – cena regularna 2550 zł od osoby
(w cenę pobytu jest wliczone wyżywienie)

Wpłata zaliczki w wysokości 750 zł od osoby – 7 dni od daty rezerwacji.

Pozostała kwota płatna gotówką na miejscu. 

Aby dokonać rezerwację, wyślij e-maila na adres redakcja@barbarella.pl i napisz:

 •  Dla ilu osób?
 •  Podaj nazwiska+imiona zgłaszanych uczestniczek, a także ich komórki oraz adresy email 

W odpowiedzi dostaniesz e-mailem wstępne potwierdzenie rezerwacji wraz z numerem konta do wpłaty zaliczki. 

Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca. Brak zaliczki powoduje przejście rezerwacji w status niepotwierdzonej. W wypadku niemożności przeprowadzania wyjazdu w wyniku pandemii gwarantujemy pełny zwrot kosztów.

Uwaga: O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 21 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana. Przy rezygnacji w terminie wcześniejszym wpłacone kwoty będą zwracane na konto, z którego zostały wysłane. Zaliczki nie są przenoszone na kolejne terminy.

Liczba miejsc ograniczona.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

 • Rozpoczęcie: oficjalnie rozpoczynamy warsztaty od kolacji w piątek o godz. 18.00. Przyjazd na miejsce możliwy w piątek od godz. 15.00 
 • Wyżywienie: rozpoczynamy od kolacji w piątek, w sobotę są 3 posiłki: śniadanie, obiad i kolacja, oraz śniadanie w niedzielę. Jeśli macie szczególne preferencje: jesteście wegankami, albo jesteście na diecie bezglutenowej, albo macie alergię, napiszcie do mnie jak najszybciej informacje o tym w meilu. 
 • Zakwaterowanie. Będziemy zakwaterowane w przepięknym miejscu, z dużą ilością zielonej trawy i przestrzeni. Spać będziemy w pokojach 2 osobowych. Dopłata do pokoju jednoosobowego na cały pobyt wynosi: 180 zł 
 • Jeżeli macie prośby o zakwaterowanie we wspólnym pokoju, napiszcie o tym. Na miejscu będziemy przydzielać pokoje po kolei, po waszym przyjeździe. Będzie na luzie, swobodnie i przytulnie.
 • Bidony. Jeżeli macie swoje bidony, zabierzcie je ze sobą na warsztaty, proszę. Będziemy dużo przebywać w sali warsztatowej, butelka z wodą pod ręką przyda się na pewno. 
 • Długopisy. Zabierzcie ze sobą coś do pisania. To co zapisane jest trwalsze. Będziemy robić zadania pisemne. 
 • Jaki zabrać strój. Strój wygodny, relaksacyjny, będziemy w kobiecym gronie. Przydadzą się spodnie lub dress, bo na części warsztatów będziemy siedzieć na podłodze albo na trawie – jeśli pogoda pozwoli. 
 • Mata – opcjonalnie. Dla chętnych trening mięśni dna miednicy (mięśnie Kegla), więc przyda się mata – taka jak do jogi.
 • Ręczniki, mydło etc – wszystko na miejscu.

O PROWADZĄCEJ

Joanna Keszka razem z Magdą Mołek stworzyła najlepsze polskie podcasty o kobiecej seksualności „Rozważna i Erotyczna” oraz „Śmietanka Erotyczna„. Pisarka i autorka bestsellerowych poradników o seksie. Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, pisarka scenariuszy erotycznych i nieustraszona testerka wibratorów. Redaktorka naczelna Barbarella.pl – „Najseksowniejszy portal dla kobiet i dla par”, założycielka pierwszego w Polsce butiku z zdrowymi i praktycznymi gadżetami erotycznymi LoveStore.Barbarella.pl. Prowadziła audycje o seksie w stacji radiowej 357, program telewizyjny „Szkoła Seksu Joanny Keszka” na kanale Planete+ oraz program “Kamasutra” na kanale Polsat Play.