poniedziałek, 23 września 2019

Zrobiłam to!

Most
Leopold Staff

Nie wierzyłem
Stojąc nad brzegiem rzeki,
Która była szeroka i rwista,
Że przejdę ten most,
Spleciony z cienkiej, kruchej trzciny
Powiązanej łykiem.
Szedłem lekko jak motyl
I ciężko jak słoń,
Szedłem pewnie jak tancerz
I chwiejnie jak ślepiec.
Nie wierzyłem, że przejdę ten most,
I gdy stoję już na drugim brzegu,
Nie wierzę, że go przeszedłem.

Tak się czuję. Jeden most za mną. Radość, bo po długim i nerwowym okresie przygotowań wreszcie ruszyła Barbarella.pl. I niepewność, bo przede mną kolejne mosty. Ale jak widać, da się po nich chodzić.

Barbarella.pl zbudowałam od podstaw. Marzyłam, żeby stworzyć miejsce, gdzie kobiety znajdą prawdziwe wsparcie, a nie kolejną receptę-cud, która podpowie jak usprawnić codzienny slalom pomiędzy pracą, kuchnią, jazdą na mopie i dziecięcym pokojem, po to by jeszcze sprawniej się poświęcać i rezygnować z tego co przynosi radość, na rzecz tego, co oczekują od nas inni.

W barbarella.pl znajdziecie zachętę do pozwalania sobie na przyjemność i radość w życiu. Będziecie namawiane do samodzielności i brania odpowiedzialności za swoje życie we wszystkich jego sferach: zarówno seksualnej, jak i każdej innej.

Bo życie jest seksi. Wbrew temu, co przekazywane jest nam niemal od kołyski: że mamy być miłe, grzeczne i pomocne, a w zamian, ktoś się zawsze nami „zaopiekuje”. Jeżeli nie odkryjemy, że sukces w każdej dziedzinie naszego życia to suma siły, odwagi i pracy, będziemy wciąż tylko czekały: na tą umykającą nam wciąż radość z życia, na orgazmy, na cud.

W portalu przeczytacie dużo o seksualności kobiet. Bo dążenie do orgazmów wyzwala nas. Uczy zauważać także swoje potrzeby, a nie tylko dostosowywać się do tego co chce partner. Pozwala zastanowić się, co nam sprawia przyjemności i wzmacnia w nas poczucie, że mamy prawo do zaspokojenia także własnych pragnień.

Z okazji uruchomienia portalu sobie i wszystkim użytkowniczkom życzę jak najwięcej wiary w siebie, w to, że nasze pomysły, potrzeby i pragnienia mają sens i sensownie jest w życiu za nimi podążać.

JK

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (6)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
gość

Piekny wiersz i cudny portal

gość

Kobiety wszystkich narodów łączcie się..........

gość

Gratuluję odwagi i wytrwałości w walce z wszelkimi ,,przeciwnościami", a także stereotypami myślowymi. Życzę powodzenia i trzymam mocno kciuki. Barbarella jest debeściarska!!!!!!!!!!!!

Za każdym razem kiedy komuś spełnia się moje motto jestem przeszczęśliwa, ponieważ: IMPOSSIBLE IS NOTHING!!!

3mam kciuki !!! O Barbarelli dowiedziałam się zupełnie przypadkiem szukając ofert pracy polegającej na tworzeniu własnych tekstów:) Portal od razu przypadł mi do gustu i muszę przyznać, że jest naprawdę interesujący:) Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Congratulations!

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij