czwartek, 18 kwietnia 2019

Zrób sobie przerwę

Była pierwsza fala kryzysu, właśnie mamy drugą. Czy jest jakaś metoda na przetrwanie niepewnych czasów? Wymyśliłam własne hasło na trudne chwile wszelkiego rodzaju: zrób sobie przerwę!

Kiedy robota zwala nam się na głowę i nie wiadomo od czego zacząć, bo wszystko jest na wczoraj. Kiedy z obłędem w oku szukamy pracy, a oszczędności kurczą nam się w zatrważającym tempie. Albo nawet wtedy gdy wydaje nam się, że nikt już nas nie lubi - warto zrobić sobie przerwę.

Fakt: Dobrą robotę wykonujemy, kiedy jesteśmy zrelaksowane i szczęśliwe.

Fakt: Najszybciej wychodzi się z życiowych zakrętów, kiedy odwala się dobrą robotę.

Więc jeśli masz kłopoty, zamiast zadręczać się w nieskończoność, spróbuj się zrelaksować. Zrób sobie dobrą kawę lub herbatę, poczęstuj się ulubionym rogalikiem albo kanapką. Czy nie czujesz się lepiej? Dobra kawa czy herbata wypita bez pośpiechu pomagają zawsze. W codziennnym szaleństwie warto bez żadnych wyrzutów sumienia, poświęcić chwile lub dwie na przerwę dla siebie. To działa.

Joanna

Zrób sobie przerwę

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
gość

ja mam swój sprawdzony sposób relaksacji-kupuję coś niepotrzebnego i całkiem niepraktycznego albo chociaż nie-niezbędnego dla domu, np. fullmegawypas pomkę do akwarium jak dziś-gdy dostałam wypowiedzenie..patrzę na kapiacą kaskadowo wodę z pompki, piję kawusię i czuję się doskonale :D

gość

Sącz wodę, powoli, rozkoszując się każdym łykiem.

gość

A ja kawy nie piję. Ani herbaty. I co teraz?:)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij