niedziela, 22 września 2019

Zaprzyjaźnianie się z seksualnością to podróż na całe życie [VIDEO]

Po czym poznać, że z jakimś panem, czy panią absolutnie i na 100% żadna ekscytująca przygoda nas nie czeka? W zasadzie uważam, że każdemu należy dawać szansę i nikogo nie skreślać przed startem, a jednak są pewne znaki na ziemi i niebie, które moim zdaniem niezbicie wskazują, że z tą osobą szału nie będzie. Otóż kiedy słyszę deklaracje, że ktoś „wie o seksie wszystko” albo „niczego mu nie trzeba tłumaczyć” tudzież „niczego nie potrzebuje: ani nowych umiejętności ani informacji, ani broń boże, żadnych gadżetów” – wtedy od razu wszystko mi opada: zarówno ręce, jak i poziom ciśnienia krwi w łechtaczce. Lepiej trzymać się od takich postaci z daleka i spokojnie wyruszyć sobie dalej w poszukiwaniu dobrej zabawy w życiu i w sypialni.

Od kiedy zajęłam się promowaniem kobiecej perspektywy w polskich rozmowach na temat seksu, wiem, że zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością to jest podróż na całe życie. Zamiast od razu odrzucać nowe pomysły, lepiej zapytać siebie: „Co zyskam, jeśli tego nie spróbuję?” Seksualność uwielbia być odkrywana. I to jest najlepsza część tej zabawy: że nigdy się nie kończy. Chociaż czasami mam wrażenie, że niektórzy tak naprawdę nigdy jej nie zaczęli.

A dzisiaj miałam okazję pokazać się w telewizji i przedstawiać kobiecy punkt widzenia na sprawy edukacji seksualnej. Co powiedziałam i co usłyszałam, ten oto filmik wideo wam opowie:

Joanna Keszka w "Dzień Dobry TVN" - kobiecy punkt widzenia na seks

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij