niedziela, 22 września 2019

Wibratory śmigały w czasie Euro

Ogłaszam zwycięzcę w pojedynku wibratory kontra mecze: otóż Euro się skończyło, a wibratory nadal sprawiają nam przyjemność!

Nasza akcja „Wibratory kontra mecze” zaczęła się w butiku LoveStore w Warszawie od inauguracyjnej sesji zdjęciowej z wibratorami w dłoniach, żeby nikt nie miał wątpliwości, na kogo stawiała w czerwcu Barbarella.pl. Jesteśmy wiernymi fankami pro-kobiecych gadżetów erotycznych, z którymi można dobrze się bawić równie dobrze w czasie mistrzostw, jak i po.


Dziewczyny i wibrujący przyjaciele, od lewej: Magdalena z Iris, Krystyna z Form 2 oraz Joanna Keszka z Delightem


Joanna Keszka z Delightem w naszych barwach narodowych

Kobieca perspektywa na seks w Warszawie i w Łodzi

W czasie czerwcowej akcji "Wibratory kontra mecze" poprowadziłam cztery spotkania dla kobiet: dwa w Warszawie w butiku LoveStore.Barbarella.pl oraz dwa w Łodzi podczas targów „Kobieta w wielkim mieście”. Przez trzy dni Targów na stoisku Barbarella.pl spotykałam się z kobietami i odpowiadałam na ich pytania. Do tego Barbarella.pl była patronem medialnym Targów „Kobieta w wielkim mieście”. Niezły maraton, ale dzięki pozytywnym reakcjom osób, które przychodziły na moje spotkania, a także dzięki litrom kawy, dałam radę i jeszcze świetnie się z wami bawiłam.

Joanna Keszka, Barbarella.pl - podczas targów Kobieta w Wielkim Mieście
foto: Agnieszka Żołnierek | obiektywem.com.pl

Joanna Keszka, Barbarella.pl - podczas targów Kobieta w Wielkim Mieście
foto: Agnieszka Żołnierek | obiektywem.com.pl

Za każdym razem kiedy przygotowuję się do poprowadzenia spotkania na temat kobiecej seksualności, mam dylemat, które tematy wybrać, które wątki rozwinąć. Jest tyle informacji którymi chciałabym się podzielić, jednak podejrzewam, że nikt nie miałby ochoty spędzić ze mną 12 godzin w sali, więc muszę wybierać. Dlatego podczas czerwcowych spotkań  skupiłam się na tym, ile radości może mieć każda kobieta z przyjaźni z wibratorem oraz już tradycyjnie na korzyściach seksualnych i zdrowotnych z używania Kulek Gejszy i regularnych ćwiczeń mięśni Kegla. Namawiałam was gorąco, żebyście nie poświęcały swojej przyjemności w łóżku, tylko żebyście dały sobie prawo do podążania za swoimi pragnieniami. Żebyście śmiało i z uśmiechem podchodziły do zaprzyjaźniania się ze swoją seksualnością. Masturbacja, zabawki erotyczne, igraszki i przebieranki są po to, żeby cieszyć się swoją seksualnością i być dumną z tego, kim się jest i jak się wygląda. W seksie nie chodzi o ciężka pracę, tylko o przyjemność: zwykłą, ludzką, zdrową, radosną przyjemność. Seks jest ważny, bo dobrze nam robi.

Na spotkaniach było dużo śmiechu i dużo uśmiechów. Relacje i zdjęcia z moich spotkań pojawiły się w łodzkiej gazeta.pl: "Seks z kobiecej perspektywy" (zobacz galerię zdjęć!) oraz w Expressie Ilustrowanym: "Do czego służą kulki gejszy
?". A także czujemy się wyróżnieni, ponieważ zasłużyliśmy sobie na uwagę najbardziej opiniotwórczego medium w Polsce: Radio Maryja!

Od samych uczestniczek miałam przyjemność wysłuchać wielu ciepłych słów, zarówno w Warszawie, jak i w Łodzi. To jest super, dzięki temu mam ochotę wstawać rano i od nowa wbijać do głowy wszystkim twardogłowym w naszym kraju, że kobiety też mogą lubić seks i też zasługują na dobre rzeczy w łóżku. W naszym kraju tematowi seksu towarzyszy poczuciem wstydu, winy i grzechu. Kobiety wciąż mają służyć przede wszystkim do zaspokajania męskich potrzeb i fantazji. Polki znają wiele technik seksualnych, tylko nie bardzo wiedzą, co zrobić, żeby mieć satysfakcję z seksu.

... and last but not least

Dziękuję też wróżce z Łodzi za dobrą wróżbę, według której wibratory dla kobiet będą w naszym kraju tak popularne jak świeże bułeczki, a LoveStore’ów będzie tak dużo jak piekarni. Trzymam kciuki żeby przepowiednia się sprawdziła, bo same musicie przyznać, że to piękna wizja.

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (7)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
gość

Witam Panie na portalu (nie tylko) dla kobiet!
Zacznę od tego, ze jako zwykły Męski Szowinistyczny Swiń (MSŚ) w 100% zgadzam się z autorką, że kobiety (m.in): "..mają służyć do zaspokajania męskich potrzeb i fantazji..". Dodałbym do tego własne, nieśmiałe: I VICE VERSA! Że mężczyźni mają służyć (m.in) zaspokajaniu damskich potrzeb i fantazji... I że dla obu płci seks jest ważny, bo dobrze nam robi. I że (ukłony dla autorki za definicję) w seksie nie chodzi o ciężką pracę, tylko o przyjemność. Co do pożytków z zaprzyjaźniania się z wibratorem, używania Kulek Gejszy oraz mięśni Kegla nie mam zdania, gdyż jakoś nie było okazji.
Ukłony
Jan M.

gość

Zgadzam się z panią, która uważa, że sex gadżety lepiej kupować w kameralnych warunkach.
Czułabym się niezręcznie, gdybym właśnie wybierała najlepszy dla mnie wibrator, a za moimi plecami odbywałby się ruch niczym na drodze w godzinach szczytu.
Coś tak intymnego jak wibrator, potrzebuje oprawy, nawet podczas kupowania.

gość

O! chyba odezwało się Radio Maryja, które woli kupować serki i napoje w bardziej kameralnych warunkach :)

gość

Ta pani na dwóch ostatnich zdjęciach przypomina hostessy z super samów, ktore naganbują by spróbować próbek serków lub napojów.
Tak intymne gadżety lepiej kupować w bardziej kameralnych warunkach.

gość

Chyba się skuszę.

gość

fajne fotki! z przyjemnością sie ogląda:)

gość

Padłam! artykuł na stronie radia maryja jest fantastyczny! "wydzielona przestrzeń do wykładu" i "omijanie szerokim łukiem tej części Łodzi przez rodziców z dziećmi" - świetne!

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij