niedziela, 22 września 2019

„Tu leży kobieta, która zajmowała się promocją wibratorów i nigdy się nie nudziła”

Marzec zastał już mnie zastał w ferworze przygotowań do kolejnej akcji. Tym razem to będzie: Marcowa akcja pod wezwaniem „Dobre wibracje są dla kobiet!”. Na temat wibratorów dla kobiet i gadżetów erotycznych w ogóle krąży tyle nieprawdziwych informacji, że postanowiłam wyjść na ulice i pokazać, jakie to są eleganckie, zmysłowe oraz przyjazne kobietom i kobiecej seksualności, zabawki. Z tym wyjściem na ulicę to trochę przesadziłam. Plan wygląda tak, że w różnych miejscach w Warszawie: w klubach, galeriach i kawiarniach będę pokazywać i opowiadać o najlepszych gadżetach erotycznych dla kobiet. Będzie tez możliwość zakupu. Zapraszam serdecznie. Tutaj szczegółowe info.

Taaak, jeszcze nie przebrzmiały wspomnienia po naszym około-walentynkowym spotkaniu Sex Toy Party, Barbarella, a tu już marzec i kolejna akcja. I tak myślę sobie, że na moim nagrobku, jak kiedyś już narodzę się dla wieczności, powinien być napis: „Tu leży kobieta, która nigdy się nie nudziła”. Oczywiście, gdyby starczyło miejsca możnaby napis rozszerzyć następująco: „Tu leży kobieta, która zajmowała się promocją wibratorów i nigdy się nie nudziła”. Tak, na wiele rzeczy mogłabym się ponarzekać, ale nie na to, że się nudzę.

A jaki napis chciałybyście widzieć na swoim nagrobku? Jakim zdaniem mogłybyście zdaniem spuentować swoje życie? Jestem bardzo ciekawa.

Joanna

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
gość

ja bym chciała mieć na nagrobku: "to leży kobieta, która umiała wycisnąć z życia to co najlepsze, tak ja wyciska się sok z cytryny" ja jeszcze tego nie umiem, ale mam nadzieję, że jeszcze parę lat na naukę przede mną:)

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij