poniedziałek, 23 września 2019

Ogrzej się przy pożarze

Jestem w trakcie przygotowywania się do sobotniej imprezy, tak, to już za 5 dni: Sex Toy Party Barbarella. W tym wypadku przygotowywanie się nie oznacza masażu, fryzjera i nowej pary butów. Chociaż to też by się przydało. Oczywiście planuję przyjść uczesana i w butach, ale nie to pochłania teraz moje myśli, czas i energię. Otóż przez większość czasu cieszę się, że się spotkamy i będę mogła tą imprezę z wami i dla was poprowadzić. Temat – seksualność kobiet i gadżety erotyczne dla kobiet jest świeży, radosny, interesujący i ważny. Lepszego tematu spotkania nie mogłabym sobie wymyślić:). Są jednak w tym całym przed-spotkaniowym zabieganiu również takie chwile, kiedy czuję się zarobiona i zestresowana, bo spotkanie to zawsze dodatkowa praca, a przecież i tej bieżącej mi nie brakuje, bo zastanawiam się, jak wam opowiedzieć o tym delikatnym, jakby nie patrzeć temacie, tak, żebyśmy mogły razem bawić się przy tym dobrze. Przygotowuję dużo fajnych, praktycznych i sprawdzonych informacji oraz do pokazania całą kolekcję pięknych, kolorowych, przyjaznych kobiecej seksualności gadżetów.

Jakby nie patrzeć, przede mną wyjątkowo intensywny tydzień i w tym całym zamieszaniu przeczytałam w profilu jednej z użytkowniczek barbarelli Nadia36wawa, w rubryce „moja dewiza”, coś co bardzo podbudowało moje morale: "jeśli za późno, by kopać studnię, kiedy pożar gore... to niech szlag trafi to, co się pali... ogrzej się przynajmniej przed następną drogą." Potężna dawka optymizmu i bojowości! A to są rzeczy, które lubię, szczególnie, kiedy są w parze. Czasami nie ze wszystkim dajemy sobie radę i zdaża się nam nie zdążyć na czas, ale to nie koniec świata, bo zawsze gdzieś czeka na nas następna droga. Dziękuję Nadia36wawa za przypomnienie:)

A jakie są wasze pomysły na radzenie sobie w szczególnie gorących momentach? Co wam dodaje siły, wiary w siebie i odwagi?

Joanna

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij