poniedziałek, 23 września 2019

O tym jak zostałam pierwszą w Polsce przewodniczką po gadżetach erotycznych!

Oto zostałam pierwszą w Polsce przewodniczką po gadżetach erotycznych dla kobiet i dla par – i dobrze mi z tym:).

Jestem wielką zwolenniczką gadżetów erotycznych, a zabawny i radosny seks to jest coś w co wierzę. Zmysłowe gadżety zawsze stoją po stronie kobiet - przyznają nam prawo do przyjemności, do podążania za naszymi erotycznymi pragnieniami, do pozwalania sobie na więcej. A kiedy kobieta dobrze czuje się w łóżku, jej mężczyzna tylko na tym korzysta. Dlatego w styczniu uruchomiłam i prowadzę pierwszy w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par,  Warszawa, nowy adres: Hoża 57 lok 1b.

Czy pomysł, żeby dzielić się przekonaniem, że zabawa jest najlepszym afrodyzjakiem przyjmie się w naszym chłodnym kraju nad Wisłą? Nie wiem, ale na pewno warto spróbować:). Stworzyłam nowe miejsce: w przyjaznej atmosferze można wreszcie w Polsce oglądać najlepsze i najmodniejsze gadżety światowych marek, szukać podpowiedzi na pytanie, jak lepiej bawić się w łóżku, zarówno solo jak i z partnerem/partnerką.

Każdy z nas ma wewnętrznego cenzora, który odbiera nam radość z seksu (i radość z życia). Warto wyrwać się z zimnej kurateli samokontroli. Zaprzyjaźnianie się ze swoją seksualnością, to coś co nas wzbogaca. Warto dać sobie pozwolenie na przyjemność, na odrobinę szaleństwa i na odkrywanie tego, co nas kręci i co nas podnieca. Dlatego zapraszam was wszystkich serdecznie do Pierwszego w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par. Przybywajcie na znak, że duch w narodzie nie zginął! A ja z radością oprowadzę was po krainie gadżetów erotycznych dla kobiet i dla par.

Zapraszam, joanna

 

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (0)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij