poniedziałek, 23 września 2019

O LoveStore słyszeli nawet w Czechach [foto i video]

Joanna Keszka, LoveStore Barbarella.pl, ul Marszałkowska 85, WarszawaOd otwarcia LoveStore Barbarella.pl minęło zaledwie półtora miesiąca, a ja miałam okazję spotkać już tyle sympatycznych, zabawnych i niezwykłych osób. Odwiedzają nas w butiku fantastyczne osoby i piszę to nie tylko dlatego, że dostaje od was tyle ciepłych słów i gratulacji za pomysł i za odwagę:). Za wszystkie dobre słowa bardzo wam dziękuje. Nawet nie wiecie, ile wasze wsparcie to dla mnie znaczy. Jakby nie patrzeć, zajmuję się seksualnością i to z kobiecej perspektywy, czyli dziedziną, wokół której narosło szczególnie dużo złych przekonań. Strach, niepewność i wstyd wciąż mocno ograniczają nas i naszą radość z seksu.

Ostatnich kilka lat to był dla mnie gorący okres, długo przygotowywałam się do uruchomienia portalu Barbarella.pl i butiku LoveStore.Barbarella.pl. Wreszcie mogę podzielić się z wami moją wiedzą, informacjami, wiarą w to, że seks może i właściwie powinien być zabawny, przyjemny i radosny. I to jest fantastyczny moment w moim życiu.

W ostatni piątek pojawił się w LoveStore nawet czeski dziennikarz. Informacja o LoveStore ma się pojawić w publicznym radiu czeskim! Nie sądzicie, że to niesamowite? Radiowiec z Czech powiedział, że tego typu miejsca nie ma u niego w kraju. Hura my! Może to zabrzmi górnolotnie, ale Wy też jesteście częścią LoveStore Barbarella.pl. Gdyby nie fakt, że do butiku przychodzi tak dużo przyjaznych osób, nie byłoby pierwszego w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par.

Na szczęście nie tylko czeskie media się interesują portalem i butikiem. Nasze gadżety i trochę też mnie:) można obejrzeć w walentynkowym wydaniu „Pani gadżet” emitowanym w TVN Style. Premiera już była, ale powtórki można zobaczyć jeszcze dzisiaj tj. we wtorek 14 lutego o 23.30. Ja też jeszcze nie widziałam tego programu, więc skorzystam z możliwości obejrzenia powtórki. Telewizja to absolutnie niezwykły tryb pracy – żeby nakręcić 8 minut rozmowy (bo tyle mniej więcej trwa w programie sama rozmowa ze mną), potrzeba było prawie 10 osób i kilku godzin pracy. Niezwykłe. Na szczęście cała ekipa pracująca przy Pani Gadżet to miłe towarzystwo, a prowadząca program Anna Nowak-Ibisz serwuje u siebie w domu pyszne herbaty.

Joanna Keszka, LoveStore Barbarella.pl, ul Marszałkowska 85, WarszawaA skoro już się chwalę moimi medialnymi występami, to jeszcze dorzucam filmik o mnie i o LoveStore Barbarella.pl, który z kolei był pokazywany w programie Dzień Dobry TVN. Tzw. sceny na zewnątrz były nagrywane w czasie, kiedy temperatura sięgała minus 20 stopni, a więc szacun dla pana kamerzysty, który trzymał kamerę gołymi rękami. W butiku w czasie nagrywania materiału dla Dzień Dobry TVN było już ciepło, przytulnie i zabawnie, co widać na zdjęciach, które zrobiła mi kochana Magdalena Antolina, której tym samym chcę jeszcze raz za pomoc i wsparcie gorąco podziękować. Podziękowania także dla Karo Aquabal za piękną, odważną i kobiecą opowieść o przyjaźni między kobietą i wibratorem. Oraz dla Marii Lejman za to, że zawszę mogę na nią liczyć.

Mieliśmy już atak mrozów, a dzisiaj ja zaatakowałam was moimi fotkami:). Wiem, że mi wybaczycie. Pozdrawiam gorąco wszystkich. --Joanna                                  
                                                                                                                           (WSZYSTKIE ZDJĘCIA: MAGDALENA ANTOLINA)


Joanna Keszka, LoveStore Barbarella.pl, ul Marszałkowska 85, Warszawa

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (6)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
gość

Pani Joanno, mam nadzieję, że docelowo powstaną file Waszego superowego sklepiku w każdym polskim mieście. Zapraszamy do Małopolski < tarnowianka>

gość

W sklepie Barbarella.pl jeszcze nie byłam i go nie widziałam w realu,ale wszystko przede mną.Mimo odległości pozdrawiam serdecznie i gorąco Panią Joannę Keszkę i Marię Lejman.Uwielbiam was.

gość

Byłem,kupiłem.Partnerka szczęśliwa"prezent roku"

gość

kiedy pierwszy raz usłyszałam o tym miejscu, pomyślałam: ale bomba! super, że jesteście!

gość

świetne miejsce, trzymajcie się, zycze wam żeby pisała o was prasa polska, czeska, norweska, niemiecka i nawet amerykańska!

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij