środa, 21 sierpnia 2019

Nie co dzień wstaję rano, żeby zrobić sterczącego penisa i kolorową cipkę

 
Noc Świętojańska jest seksi! - Kolejna impreza Barbarella.pl, bo polskie kobiety zasługują na udane życie erotyczneJuż najbliższą sobotę w Warszawie o godz. 17 startuje kolejna impreza Barbarella.pl „Noc Świętojańska jest seksi”.

U nas w redakcji zaczyna się odliczanie. Wianek świętojański – zamówiony, scenariusz na sex telefon nawet dla grzecznych dziewczynek – no prawie gotowy, kulki do ćwiczenia mięśni Kegla – przetestowane. I uwaga: dzisiaj rano zrobiłam też własnoręcznie seksowne babeczki na sobotni "Konkurs świętojański dla niegrzecznych, warszawskich gospodyń domowych" . Nie ma to jak dobrze zacząć dzień!

Robienie cukrowych cipek jest absolutnie wyzwalającym doświadczeniem: mają piękny kształt. Z kolei sterczący penis na ciastku jest źródłem dużej wesołości. Zrobiłam babeczki więc się chwalę, bo nie co dzień wstaję rano po to, żeby zrobić sterczącego penisa i kolorową cipkę. Jestem dumna ze swoich dzieł.

Was również namawiam na słodkie szaleństwo. Seks może, a nawet powinien, być zabawny. Warto spojrzeć na seksualność od radosnej strony. Dlatego nie mogę się już doczekać waszych dzieł. Przynoście swoje niegrzeczne cukiernicze dzieła: ciacha, babeczki i mufiny. Autorki (autorzy) trzech najciekawszych naszym zdaniem dzieł otrzymają erotyczne nagrody. Jestem pewna, że i razem uda nam się stworzyć zabawną, wyluzowaną atmosferę. I o to chodzi, szczególnie kiedy tematem jest seks!

Noc Świętojańska jest seksi! - Kolejna impreza Barbarella.pl, bo polskie kobiety zasługują na udane życie erotyczne

Joanna Keszka

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
gość

Zrobić kogo? co? - sterczący penis, nie: kogo? czego? - sterczącego penisa. I dlaczego cipka, a nie srom/ek albo vulvka?

gość

"Kto z brzydką grzeszy ten dwa razy grzeszy, boga obraża, a i ludzi śmieszy". "Nic tak życia nie upiększy jak doświadczona kobieta i jeden głębszy".

Pozdrawiam

Libertyn.

gość

Czy ten penis to.. szparag? :D

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij