niedziela, 22 września 2019

„Love Store bojuje proti prudernosti v Polsku”

Jak świętujecie Dzień Kobiet? Ja dawno się tak dobrze nie bawiłam. Właśnie dzisiaj odsłuchałam materiał o LoveStore, który był emitowany w Czeskim Radio 1 i teraz nie mogę przestać się uśmiechać. Może ktoś z was wie, co to znaczy: "nafukovací panny"? Kochane, nie mogę przestać się śmiać, polecam wam ten reportaż. Dziękuję panu Petr Vavrouška, bardzo sympatycznemu dziennikarzowi z czeskiego radia, który odwiedził nasz LoveStore w Warszawie, i przygotował ten materiał.

POSŁUCHAJ AUDYCJI Z CZESKIEGO RADIO 1 PT. „LOVE STORE BOJUJE PROTI PRUDERNOSTI V POLSKU”

W Czechach mają obraz Polski jako kraju pruderyjnego. Same wiecie najlepiej, jak to u nas wygląda i czy czeskie opowieści o naszym marnym życiu seksualnym nie są niepokojąco blisko zbliżone do prawdy. Trudno udawać przed światem, że Polacy są w czołówce najbardziej wyluzowanych narodów. Tym bardziej cieszę się, że mogliśmy pokazać się u naszych sympatycznych południowych sąsiadów z zupełnie innej strony.

Zwróćcie też uwagę na radosny śmiech kobiet w tle materiału. To klientki, które w czasie nagrywania reportażu robiły zakupy w naszym butiku. Właśnie tak jest u nas w LoveStore – kobiety przychodzą z uśmiechem na ustach i co najważniejsze z jeszcze większym uśmiechem wychodzą. I jest też w reportażu wypowiedź mojego kochanego „sympatický muž”, który opowiada o tym, jak wibratory pojawiły się w naszej sypialni. Zadanie dla dociekliwych - co o wibratorach powiedział mój mąż: „První šok jsem zažil v okamžiku, kdy mi žena před lety řekla, že si chce koupit vibrátor. To mě zaskočilo,“ říká tento sympatický muž. Cítil se ohrožený? „Ano. Velmi. To je přirozená mužská reakce. Nemáme totiž rádi konkurenci. Časem se ukázalo, že se nemusím vibrátoru bát,“ přiznává Andrzej. 

Radosnego dnia kobiet wszystkim życzę!

Joanna

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (3)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
gość

"nafukovaci panny" to nadmuchiwane lalki :]

gość

Wzajemnie Joanno, pozdrawiam serdecznie.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij