niedziela, 22 września 2019

Grzeczne dziewczynki zostają z niczym

Mamy w sejmie transseksualistkę i geja, który mówi głośno o swojej orientacji seksualnej. Podoba mi się, że teraz też w Polsce można coś wygrać na odwadze bycia sobą. A kogo w sejmie nie mamy? Zabrakło tzw. aniołków PISu, czyli kobiet - ozdób pisowskich przedwyborczych plakatów. Oto kolejny dowód na to, że kiedy kobieta stara się coś osiągnąć w życiu, dając się wykorzystywać facetom, zostaje z niczym. Panowie z PISu nie podzielili się z koleżankami miejscami w sejmie, mimo że dziewczyny były takie ładne, użyteczne i oddane.

Kiedy chce się coś osiągnąć trzeba wysuwać żądania i wymagać ich respektowania, a nie uśmiechać się i czekać aż faceci nas nagrodzą, za to, że jesteśmy dla nich takie miłe. My to wiemy, mamy nadzieję, że aniołki z PISu teraz już też to wiedzą.

Joanna

Grzeczne dziewczynki z PIS

Dodaj do:
Facebook Wykop Blip Śledzik Twitter

Dodajesz komentarz jako gość

Skomentuj

Fill in the blank
komentarze (6)
sortowanie: najnowsze/najstarsze
gość

"Panowie z PISu nie podzielili się z koleżankami miejscami w sejmie" - nie dostały się do sejmu, bo ludzie na te panie nie głosowali, cała tajemnica. gdyby dostały odpowiednio dużo głosów, weszłyby, bez względu na to, czy reszta kolegów z pisu by tego chciała, czy nie. szanowna redakcja jest chyba niesamowicie przewrażliwiona na punkcie kobiet, którym nie udało się odnieść sukcesu. a część z nich przegrała, bo była zwyczajnie słaba, i zawartość majtek nie ma tu nic do rzeczy. dały się wykorzystać? ich wina, przecież nie musiały. mogły postawić na coś innego niż epatowanie swoim wyglądem. jeśli to jedyne, co miały do zaoferowania, nic dziwnego, że przepadły z kretesem.

gość

Naprawdę nie ma innego tematu niż polityka i PiS? Wszędzie są głupie baby i mądre kobiety.W PO też niejedną durną słychać i widać ,z której nic to ,tylko pusty śmiech.Proszę więc ,dajmy spokój i nie wytykajmy palcem ,to niekobiece.

gość

Widziałam i spot i wypowiedź. Kiedy patrzę na takie kobiety, które sobą nie reprezentują absolutnie niczego, to wciąż myślę nad sensem wprowadzania parytetów.Tragedia.

Pamiętam, że młodą Pisowiankę widziałam w wypowiedzi własnej tylko raz: i była to kompromitacja.... Dziewczyna została zapytana o coś w rodzaju: co to jest konserwatyzm. W każdym razie odpowiadała dziennikarzowi słowami: to jest ten, no... no nie wiem dokładnie, no ten.... Tyle na temat pań z Pisu. Za to młoda kandydatka SLD w ogóle nie udaje, że coś wie: od razu się rozbiera na spocie reklamowym, widziałyście to? Wstyd, że w naszych czasach jeszcze kobiety próbują tą drogą....

gość

tego można było się spodziewać. Przecież taki plakat w ogóle nie pasuje do wizerunku PiS-u.

 
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij