środa, 19 lutego 2020

„Tak, flirtuję! Nie jestem ślepa ani martwa”

Joanna Keszka w Szpulce - Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety - LoveStore.Barbarella.plOto kolejny pełen wrażeń tydzień w życiu Barbarella.pl. W ostatnią sobotę w warszawskiej Szpulce poprowadziłam spotkanie dla kobiet pod hasłem: „Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety!”. Po wykładzie jestem skłonna zmienić hasło moich spotkań na: ”Zabawa w scenariusze erotyczne wyzwala kobiety”. Otóż, kiedy w ten sobotni wieczór zaczęłam licznie zebrane panie namawiać do wymyślania i realizowania swoich marzeń erotycznych, radość na sali zrobiła się tak wielka, że musiałyśmy zrobić małą przerwę. Śmiałyśmy się i cieszyłyśmy na samą myśl o możliwości zabawy w łóżku. I o to kochane chodzi! Żeby nie podchodzić tak poważnie do tematyki seksualności, żeby nie napinać się i nie robić poważnych min, ale więcej bawić się, wygłupiać i pozwalać sobie na igraszki i eksperymenty. Seks to nie powinien być sprawdzian naszych mniej lub bardziej perfekcyjnych umiejętności, ale beztroska droga prowadząca nas drogą do przyjemności, w takiej postaci, na jaką akurat mamy ochotę. Jestem ostatnią osobą, która będzie Wam mówić, że coś musicie robić w łóżku, a czegoś wam nie wolno. Ja przedstawiam, jak różnorodny może być seks, wybór tego, co dla Was będzie najlepsze, należy już do was.

„Rewolucje kobiet”, w ramach których zostało zorganizowane spotkanie pod hasłem „Dążenie do orgazmów wyzwala kobiety!”, wciąż trwają, zajrzyj TUTAJ żeby zobaczyć jeszcze inne ciekawe wydarzenia w ramach tego pro-kobiecego przedsięwzięcia.

W Barbarella.pl jedno kobiece spotkanie za nami, a już w niedzielę tj. 4 marca będę w Wielkopolsce. Zapraszam Was do Konina, gdzie poprowadzę warsztaty „Kobiece prawo do przyjemności”. Obiecuję, że pomysłów na scenariusze erotyczne tam też nie zabraknie. Oprócz tego w Koninie będziemy rozwiązywać mój słynny test: ”Jaki wibrator do ciebie pasuje”. A także będę namawiać panie do rozpoznawania złych przekonań na temat seksu, które ograniczają nas i naszą radość z seksualności. Zamiast nich proponuję mocne przekonanie, że dążenie do przyjemności jest bardzo uniwersalną potrzebą i podążania za swoimi pragnieniami nie robi z nas niewyżytych kobiet, tylko jest najlepszą drogą do tego, żeby odkrywać radość z życia i z seksu. I tego kochane się będziemy trzymać!

A na koniec mam dla was cytat Dolly Parton, który niedawno poprawił mi humor w pewien szary, zimny wieczór: „Tak, flirtuję! Nie jestem ślepa ani martwa”. A co wam poprawia nastrój, kiedy do wiosny wciąż za daleko?

Dolly Parton: Tak, flirtuję, nie jestem ślepa ani martwa"
Foto: Dolly Parton via internet

Joanna Keszka

O LoveStore słyszeli nawet w Czechach [foto i video]

Joanna Keszka, LoveStore Barbarella.pl, ul Marszałkowska 85, WarszawaOd otwarcia LoveStore Barbarella.pl minęło zaledwie półtora miesiąca, a ja miałam okazję spotkać już tyle sympatycznych, zabawnych i niezwykłych osób. Odwiedzają nas w butiku fantastyczne osoby i piszę to nie tylko dlatego, że dostaje od was tyle ciepłych słów i gratulacji za pomysł i za odwagę:). Za wszystkie dobre słowa bardzo wam dziękuje. Nawet nie wiecie, ile wasze wsparcie to dla mnie znaczy. Jakby nie patrzeć, zajmuję się seksualnością i to z kobiecej perspektywy, czyli dziedziną, wokół której narosło szczególnie dużo złych przekonań. Strach, niepewność i wstyd wciąż mocno ograniczają nas i naszą radość z seksu.

Ostatnich kilka lat to był dla mnie gorący okres, długo przygotowywałam się do uruchomienia portalu Barbarella.pl i butiku LoveStore.Barbarella.pl. Wreszcie mogę podzielić się z wami moją wiedzą, informacjami, wiarą w to, że seks może i właściwie powinien być zabawny, przyjemny i radosny. I to jest fantastyczny moment w moim życiu.

W ostatni piątek pojawił się w LoveStore nawet czeski dziennikarz. Informacja o LoveStore ma się pojawić w publicznym radiu czeskim! Nie sądzicie, że to niesamowite? Radiowiec z Czech powiedział, że tego typu miejsca nie ma u niego w kraju. Hura my! Może to zabrzmi górnolotnie, ale Wy też jesteście częścią LoveStore Barbarella.pl. Gdyby nie fakt, że do butiku przychodzi tak dużo przyjaznych osób, nie byłoby pierwszego w Polsce LoveStore dla kobiet i dla par.

Na szczęście nie tylko czeskie media się interesują portalem i butikiem. Nasze gadżety i trochę też mnie:) można obejrzeć w walentynkowym wydaniu „Pani gadżet” emitowanym w TVN Style. Premiera już była, ale powtórki można zobaczyć jeszcze dzisiaj tj. we wtorek 14 lutego o 23.30. Ja też jeszcze nie widziałam tego programu, więc skorzystam z możliwości obejrzenia powtórki. Telewizja to absolutnie niezwykły tryb pracy – żeby nakręcić 8 minut rozmowy (bo tyle mniej więcej trwa w programie sama rozmowa ze mną), potrzeba było prawie 10 osób i kilku godzin pracy. Niezwykłe. Na szczęście cała ekipa pracująca przy Pani Gadżet to miłe towarzystwo, a prowadząca program Anna Nowak-Ibisz serwuje u siebie w domu pyszne herbaty.

Joanna Keszka, LoveStore Barbarella.pl, ul Marszałkowska 85, WarszawaA skoro już się chwalę moimi medialnymi występami, to jeszcze dorzucam filmik o mnie i o LoveStore Barbarella.pl, który z kolei był pokazywany w programie Dzień Dobry TVN. Tzw. sceny na zewnątrz były nagrywane w czasie, kiedy temperatura sięgała minus 20 stopni, a więc szacun dla pana kamerzysty, który trzymał kamerę gołymi rękami. W butiku w czasie nagrywania materiału dla Dzień Dobry TVN było już ciepło, przytulnie i zabawnie, co widać na zdjęciach, które zrobiła mi kochana Magdalena Antolina, której tym samym chcę jeszcze raz za pomoc i wsparcie gorąco podziękować. Podziękowania także dla Karo Aquabal za piękną, odważną i kobiecą opowieść o przyjaźni między kobietą i wibratorem. Oraz dla Marii Lejman za to, że zawszę mogę na nią liczyć.

Mieliśmy już atak mrozów, a dzisiaj ja zaatakowałam was moimi fotkami:). Wiem, że mi wybaczycie. Pozdrawiam gorąco wszystkich. --Joanna                                  
                                                                                                                           (WSZYSTKIE ZDJĘCIA: MAGDALENA ANTOLINA)


Joanna Keszka, LoveStore Barbarella.pl, ul Marszałkowska 85, Warszawa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij