środa, 19 lutego 2020

Ostry pazur Redaktora Mrau

W marcu redakcja Barbarella.pl pracuje na masymalnych obrotach: organizujemy spotkania w ramach akcji „Dobre wibracje są dla kobiet”, a do tego prowadzimy portal i butik. Najwięcej energii daje z siebie kluczowy członek zespołu Redaktor Mrau. Czasami nie ma to jak siła spokoju…

Redaktor Mrau

 

A tu Redaktor Mrau robi sobie przerwę. Znowu?

Redaktor Mrau

JK

„Tu leży kobieta, która zajmowała się promocją wibratorów i nigdy się nie nudziła”

Marzec zastał już mnie zastał w ferworze przygotowań do kolejnej akcji. Tym razem to będzie: Marcowa akcja pod wezwaniem „Dobre wibracje są dla kobiet!”. Na temat wibratorów dla kobiet i gadżetów erotycznych w ogóle krąży tyle nieprawdziwych informacji, że postanowiłam wyjść na ulice i pokazać, jakie to są eleganckie, zmysłowe oraz przyjazne kobietom i kobiecej seksualności, zabawki. Z tym wyjściem na ulicę to trochę przesadziłam. Plan wygląda tak, że w różnych miejscach w Warszawie: w klubach, galeriach i kawiarniach będę pokazywać i opowiadać o najlepszych gadżetach erotycznych dla kobiet. Będzie tez możliwość zakupu. Zapraszam serdecznie. Tutaj szczegółowe info.

Taaak, jeszcze nie przebrzmiały wspomnienia po naszym około-walentynkowym spotkaniu Sex Toy Party, Barbarella, a tu już marzec i kolejna akcja. I tak myślę sobie, że na moim nagrobku, jak kiedyś już narodzę się dla wieczności, powinien być napis: „Tu leży kobieta, która nigdy się nie nudziła”. Oczywiście, gdyby starczyło miejsca możnaby napis rozszerzyć następująco: „Tu leży kobieta, która zajmowała się promocją wibratorów i nigdy się nie nudziła”. Tak, na wiele rzeczy mogłabym się ponarzekać, ale nie na to, że się nudzę.

A jaki napis chciałybyście widzieć na swoim nagrobku? Jakim zdaniem mogłybyście zdaniem spuentować swoje życie? Jestem bardzo ciekawa.

Joanna

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij