środa, 19 lutego 2020

Czy Polska to jest kraj dla zmysłowych kobiet?

Jeeeah! Udała się kolejna impreza Sex Toy Party Barbarella. Wkładam w te spotkania całe swoje serce i duszę, nie licząc tego, że opowiadam i polecam głównie przede wszystkim te zabawki, które sama przetestowałam, czyli mocno angażuję się w przygotowania przed każdą imprezą. Ogromnie się cieszę, że jesteście otwarte i ciekawe tego, jak cieszyć się swoją seksualnością. Przychodzicie na spotkania, pomimo tego, że nie dyktuję jak sprawić, żeby jemu było dobrze, tylko podpowiadam, co zrobić, żebyśmy my też mogły dobrze bawić się w łóżku. I wierzcie mi – partner tylko na tym skorzysta.

Spotkanie zaczęło się od zmysłowego Chair Dance w wykonaniu Kasi Żurawskiej. To był absolutnie fenomenalny taniec, ja też tak chcę! Podpytałam Kasię, co musiałabym zrobić, żeby tak zatańczyć: potrzebne są 3 miesiące intensywnych zajęć fitnesowych pod kątem naszej seksownej instruktorki. Jeżeli się przyłożę, to za 3 miesiące ja też będę tak tańczyć? Hmm… kusząca perspektywa!

W czasie spotkania był oczywiście kiermasz zabawek erotycznych dla kobiet z naszego butiku internetowego www.Butik.Barbarella.pl. Mogłyście wziąć do ręki i obejrzeć gadżety. Podczas imprezy wielokrotnie słyszałam, że nie wiedziałyście, że istnieje tak dużo pięknych, funkcjonalnych zabawek erotycznych. A istnieją – i zawsze stoją po stronie kobiet, przyznają nam prawo do przyjemności. Chwała im za to! Tym razem rekordy popularności biła kulka dopochwowa na pilota oraz klasyczny, elegancki wibrator bcute Classic. Jak zawsze dużym zainteresowaniem cieszyły się kaczuszki, czyli najbardziej niewinnie wyglądające wibratory, oraz pachnące olejki do masażu, bo czuły dotyk, to najprostszy sposób na zmysłową przyjemność.

Przedział wiekowy na naszym spotkaniu był przeogromny: od studentek, poprzez młode mamy, a najstarsza uczestniczka spotkania powiedziała nam tajemniczo, że skończyła już 70 lat i pytała od razu, kiedy będzie następne spotkanie, bo chce przyprowadzić koleżanki. Cóż, wielokrotnie to powtarzam: seksualność, nie ma wieku, to niezbywalna część nas i dopóki mamy bijące serca i otwarte umysły, dopóty możemy cieszyć się zmysłowością dzięki jej wielowymiarowości i niebywałej różnorodności.

Pełną relację z imprezy Sex Toy Party Barbarella najdziecie tutaj: Seks nabiera fenomenalnego znaczenia, kiedy rozmawiają o nim kobiety [Video].

Jestem ciekawa waszych opinii: czy chcecie więcej takich spotkań, czego byście oczekiwały na takich imprezach, co was bardzo interesuje, co chciałybyście zobaczyć albo o czym chciałybyście posłuchać i porozmawiać?

Joanna Keszka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij