poniedziałek, 17 czerwca 2019
postów: 10

"Koronkowe sukienki co myślicie..."Co myślicie na ich temat? Czy oprócz wieczornej randki lub kolacji we dwoje


..
.można je też na inne okazje założyć?Chcę kupić coś wyjątkowego i troszkę seksownego,ale żeby nie była tylko na jedną okoliczność.

Oczywiście, że możesz znaleźć coś, co będzie pasowało na różne okazje. Żeby Ci doradzić potrzebne jest więcej informacji o Tobie. Głownie tu chodzi o Twój wiek i figurę oraz to, jakie fasony lubisz. Musisz wybrać się na zakupy i poszukać czegoś, co będzie na Tobie dobrze leżało. Jeśli wybierzesz odpowiedni kolor i krój to będziesz mogła skomponować zestaw pasujący i na randkę i do pracy. Wszystko zależy od dodatków i tego jak będziesz się czuła w danym ubraniu. To jak wyglądamy w danej rzeczy bardzo często zależy od tego jak sie w niej czujemy. Ważne by dobrze sie czuć w tym, co mamy na sobie, bo to daje nam kilka dodatkowych punktów podczas prezencji.

Wiek-trochę mniej niż średni,figura-jest w miarę ok.,jednak ja nie nosiłam nigdy takich "kiecek"-nie mój styl,wolę bardziej miejski;-) i nawet na większe wyjścia nie ubierałam się zbyt odważnie.
Jednak mój man,na rocznice chce mi sprezentować taką jedną-w sumie przyłapałam go jak szperał w sieci i oglądał sukienki (mam nadzieję,że nie dla siebie :-D )-mówi,że chętnie by mnie w takiej zobaczył.Ponieważ jestem osobą praktyczną,to chciałabym aby oprócz kolacji rocznicowej,jeszcze do czegoś się przydała-tylko nie wiem gdzie jeszcze mogłabym w niej wyjść.Gdybym miała lat 20 i chodziła do dyskotek to nie miałabym obiekcji,ale ani to pierwsze nie występuje już u mnie ani to drugie.

Dodam tylko,że to bardzo obcisła sukienka i krótka.

Skoro jesteś jeszcze młoda to nie ma, czym się przejmować. Jednak uważa, że lepiej jakbyś miała szansę na przymierzenie danej sukienki. Każdy wie, że na zdjęciu kreacja może wyglądać bardzo ładnie, a w rzeczywistości przeżyjemy rozczarowanie. Nie chodzi tu tylko o wykonanie i materiał. Lepiej jak będziesz miała okazję przymierzyć sukienkę i zobaczenie czy kolor i krój pasuje do Ciebie. W ciemno trudno ocenić. Może być, że coś Ci sie spodoba bardzo, a na Tobie nie będzie się prezentowało dobrze. Lepiej najpierw sprawdzić niż jak ma później prezent leżeć w szafie i niepotrzebnie zajmować miejsce.

I jeszcze dodam,dla tych kobiet,które ciągle widzą swoje niedoskonałości-ja też nie mam tak pięknej figury jak ta modelka na zdjęciu,a jednak odważyłam się i nie szukałam tzw.dziury w całym.Pewnych rzeczy nie możemy zmienić,więc trzeba się z tym pogodzić i chociaż trochę poudawać,że ich nie widzimy-wtedy nasz man też nie będzie ich widział.Jeśli ja mogłam to i wy też mozecie :-)

Pewnie że można, mi się takie podobają i ubieram je po prostu kiedy mam na to ochotę:P Bez specjalnej okazji również.

Do koronkowej sukienki na pogodne dni idealnie będzie pasować choker https://www.promees.pl/choker-22 Sama kupiłam sobie dwa modele na co dzień oraz na wieczór. Jest to oryginalny dodatek, który może odmienić charakter stylizacji

Ja niedawno kupiłam sukienkę w sklepie internetowym: https://infinityfashion.pl/sukienki z koronkową górą, dół gładki. Kupiłam ją na naszą rocznicę, bo mój zapowiedział że pójdziemy do restauracji, więc chciałam się odstrzelić:) I ja się czułam sexy ale widziałam po nim że tylko czeka żabyśmy wrócili do domu... :)

Koronkowe sukienki są zawsze na czasie :)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij