poniedziałek, 27 maja 2019
postów: 9

"jak znaleźć przyjaciół po 30 stce"witajcie, mam 36 lat, mam sympatycznego męża, 3 letnią córeczkę, lubię zwierzęta, a ludzie mówią, że jestem miła, po drodze pogubiłam gdzieś bliższe znajomości i przyjaźnie, znam kilka osob z ktorymi raz na kilka miesięcy mogę umówić się na kawę i tyle, nie mam do kogo dzwonić, ani z kim organizować spontanicznych wypadów do kina czy na pogaduchy, skąd wziąć nowe przyjaźnie, czy w tym wieku to jeszcze mozliwe? bardzo brakuje mi bratnich lub chociaż jednej bratniej duszy, nie trace nadziei, że z kimś się jeszcze zaprzyjaźnie, ale jestem otwarta, usmiechnięta i jakoś to nie wychodzi, co moge zrobić?


Cześć

Jesteśmy prawie tacy sami a moja żona ma dokładnie ten sam problem....zawsze możesz do niej napisać.
Tutaj mamy wspólny profil.
Zapraszamy
AiA

Część ją mam ten sam problem mam mężem syna 4 lata i tyle a i depresję a na dodatek dostaje co chwilę po dupie noego mam przyjaciół a nawet znajomych mam już dość

Sam nie wiem jak ich znaleźć - kiedyś były takie czaty, pamiętam na pf.pl "przyjaźń", a potem portal znikł i z nim wszystko poszło... Tez przyjaciół nie mam, ale też nie było ich i wcześniej - i jakoś z tym żyję. Facebooki itp. mnie nie kręcą więc... czytam książki :)))

Zapisz się na jazdę konną. Na końskim grzbiecie przyjeźnie same się zawierają w każdym wieku i niezależnie od płci. Moje własne doświaczenie.

Tez byłam niedawno w tym samym miejscu, i ....... Odnalazły mnie stare znajomosci z liceum. Pomyśl, może jest ktoś, z kim dawno sie nie widzialas?

Oczywiście, że jest szansa zawrzeć przyjaźnie. Pomyśl gdzie w Twojej okolicy można spotkać ludzi. Często takim prostym rozwiązaniem są kluby sportowe. Ludzie wspólnie ćwiczą, widzą się podczas zmęczenia i wspierają jak już nie mają siły. Możesz zapisać się na jakieś zajęcia sportowe, poznasz koleżanki, a po jakimś czasie na pewno uda Ci się z jakąś wyjść na kawę i na ploteczki. Nawet jak Twój pomysł nie zostanie przychylnie przyjęty to nie masz co się przejmować. Ćwiczenia i ruch wpłyną na dobre samopoczucie. Może jakieś kółko taneczne, pomoc jako wolontariuszka. W takich zwykłych sytuacjach ludzie poznają znajomych z którymi można stworzyć przyjaźnie na lata.

Przyjaciół można znaleźć w każdym wieku. Ważne tylko by być otwartą i uśmiechniętą osobą. Do takich osób legną inne osoby. Każdy chce mieć w swoim gronie kogoś, z kim będzie mógł porozmawiać na poważne tematy i pośmiać się. Zastanawiasz się gdzie szukać. Odpowiedź jest prosta. Znaleźć kogoś wartościowego można nawet w kolejce w sklepie. Jednak warto szukać w miejscach wspólnych zainteresowań. Kluby sportowe, muzea, kino, kawiarnie, biblioteka albo różnego rodzaju tematyczne wydarzenia organizowane przez miasto.

No ja jestem starym prykiem bo mam 44 lata .20 lat temu straciłem miłość swojego życia,umarła .Już nie potrafię i nie chcę by ktoś mnie pokochał,ale samotność tnie moje serce.Jeżeli chciałabyś mi zaufać i zaprzyjaznić się ze mną to obiecuję Ci ,że będę Twoim przyjacielem,nie w słowach bo to łatwo powiedzieć,ale w czynach.Będę wtedy kiedy będziesz chciała,i będę milczał gdy będziesz tego chciała.
Jak chcesz zaryzykować ,to jestem.

możesz też zapisać się na kurs lub na przykład studia podyplomowe, ja wybrałam pielęgniarstwo operacyjne kurs zgodnie ze swoim zawodem sprawdź może znajdziesz coś podobnego https://www.wszib.edu.pl/kurs_kwalifikacyjny_pielegniarstwo_operacyjne/

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij