wtorek, 19 czerwca 2018
postów: 2

"Jak poczuć się lepiej?"Witam
Mam do Was wszystkich pytanie. Co zrobić żeby wyjść z dołka psychicznego?Dwa lata temu rozstalam się z miłością mojego życia i postanowiłam, że jak zmieniać to wszystko. Zmieniłam pracę, mieszkanie...niektórych znajomych. Nic mi to nie pomogło. Jak się czułam źle tak się nadal czuję. Jestem smutna i przygnębiona od dwóch lat. Nie mam ochoty na nowe znajomości. Co o tym sądzicie?macie jakieś sposoby na taki smutek?


Nazywa się psycholog. Nie, nie jesteś świruską, po prostu potrzebujesz ogarniętej babki/ogarniętego gościa, który pomoże Ci zrobić porządek w głowie.

Może nie traktuj go, jak "miłość swojego życia". Z jakiegoś powodu się z nim rozstałaś! Może ta "miłość" jeszcze gdzieś czeka tylko trzeba gdzieś wyjść, zapisać się na kurs np.języka, pójść do kina, na dyskotekę, zaszaleć na zakupach, u fryzjera? Może troszkę bardziej otworzyć się na ludzi, nie wiem wymusić w sobie jakiś dzień na rozrywkę? Może warto czasem trochę wyjść z siebie, stanąć obok i popatrzeć na to wszystko z boku? Jest jesień, więc zawsze możesz zwalić to złe samopoczucie na pogodę, ale życie jest za krótkie, żeby siedzieć w dołku! Pomyśl o problemach innych, chorych dzieciach, patologiach, jak się dobrze rozejrzysz to zobaczysz, że wcale nie jest u Ciebie tak źle.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij