piątek, 22 listopada 2019
postów: 2

"separacja - uratuje związek?"Podjęłam już właściwie decyzję i składam wniosek o separację. Mąż zdradzał mnie wielokrotnie no i wielokrotnie obiecywał, że już to się nie powtórzy. Poddał się nawet terapii, ale jakoś nie potrafię mu już zaufać... Czytam bardzo dużo na ten temat i nie wiem, czy separacja uratuje nasz związek , bo jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie chyba nie ma, nawet tu http://www.separacja.info/czy-separacja-moze-uratowac-malzenstwo.html . Liczę, że tak. Jakie są Wasze opinie, doświadczenia?


gość napisała:

Podjęłam już właściwie decyzję i składam wniosek o separację. Mąż zdradzał mnie wielokrotnie no i wielokrotnie obiecywał, że już to się nie powtórzy. Poddał się nawet terapii, ale jakoś nie potrafię mu już zaufać... Czytam bardzo dużo na ten temat i nie wiem, czy separacja uratuje nasz związek , bo jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie chyba nie ma, nawet tu http://www.separacja.info/czy-separacja-moze-uratowac-malzenstwo.html . Liczę, że tak. Jakie są Wasze opinie, doświadczenia?

Zadajesz NIELOGICZNE pytanie, URATUJE? PO CO? Po co ratować związek z takim ścierwem, jak Twój mąż. Daj sobie spokój na całe życie, i złóż wniosek o rozwód, a nie separację!

Masz tu męski punkt widzenia - jeśli zdrada byłaby pojedyncza, może byłoby warto. Ale gdy mężczyzna zdradza nagminnie, to nadal będzie to robił. Odpuść sobie ratowanie związku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij