wtorek, 21 stycznia 2020
postów: 4

"przy kim chciałybyście się obudzić rano"Dzisiaj rano wyobraziłam sobie, że budzę się u boku Orlanda Bluma, który patrzy na mnie tymi swoimi słodkimi oczami i mówi, że jestem najbardziej niezwykłą kobietą na świecie, chociaż przez chwilę wahałam się, czy nie wolałabym obudzić się na pachnącym stogu siana, przy przystojnym, barczystym i opiekuńczym góralu z gór, który mówi mi, że pięknie pachnę i mam cudownie gładką skórę, jestem ciekawa przy kim inne babeczki chciałyby obudzić się, dawajcie swoje typy:)


Ewan McGregor podający mi rano swiezo wycisniety sok z pomarańczy, tosty i jajko na miekko - - tak poproszę! a na deser duzo czekolady wszędzie: na ustach, na szyi, na pośladkach...:)))))

obudzić się rano u boku mężczyzny, który lubi...tańczyć! tak, marzy mi się taki radosny poranek: włączamy muzykę, wygłupiamy się i tańczymy razem - to może być lepsze niz kawa

A widziałyście Burlesque? Ten koleś, który kręci z Aguilerą spowodował u mnie nagły ślinotok;D

Orlando Bloom! wiem, że nie jestem bardzo oryginalna, ale jak patrzę na tą jego słodką twarz i takie smutne oczy i w ogóle to czuję, że tak, tak, tak - dobrze byłoby sie przy nim obudzic:)))

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij