sobota, 23 listopada 2019
postów: 3

"Prezent świąteczny dla faceta"Zapewne wiele z was wypowie się w stylu "przecież jeszcze 2 miesiące do świąt", ale prezent wolę kupić szybciej. Chcę kupić chłopakowi na gwiazdkę bongo i do tego myślałam o zakupie młynka oraz zapalniczek z fajnym logiem.


Rozumiem, ze pali? Sama nie pochwalam tego nałogu tak więc nie wiem czy mądrym pomysłem jest kupowanie zapalniczki i innych rzeczy, które będą go jeszcze do palenia nakłaniały....

Zerknij sobie lepiej na stronkę megakoszulek:
https://www.megakoszulki.pl

Bo jest tam wiele innych możliwości na wykazanie sie kreatywnościa. Możesz zaprojektować dla niego
koszulkę
bluze
czy kubeczek

Ja także wolę już dużo wcześniej kupić prezenty świąteczne, by potem mieć to z głowy. W tym roku postawiłam na bardziej tradycyjne i przydatne drobiazgi. I tak kupiłam dla mojego faceta adapter bluetooth na https://www.ceneo.pl/Adaptery_bluetooth i zastanawiam się czy by też takiego nie kupić dla brata. To bardzo przydatna rzecz zwłaszcza dla komputerowców.

irme napisała:

Rozumiem, ze pali? Sama nie pochwalam tego nałogu tak więc nie wiem czy mądrym pomysłem jest kupowanie zapalniczki i innych rzeczy, które będą go jeszcze do palenia nakłaniały....

Mój mąż również bardzo długi czas palił papierosy. Nigdy nie pochwalałam i pochwalać nie będę. Na szczęście u nas to już przeszłość. Marek przerzucił się na inne hobby. Teraz siedzi godzinami w swoim warsztacie i majsterkuje. Pomyślałam, że w tym roku kupię mu nitownicę http://norsteel.pl/nitownice-reczne-masterfix-do-nitow/ na świąteczny prezent. Myślę, że narzędzia są dobrym pomysłem. Większość facetów ma do tego smykałkę.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij