wtorek, 10 grudnia 2019
postów: 3

"Odmawiałam mu seksu. Jak teraz naprawić relacje?"Witam! Mam problem. Spotykałam się parę miesięcy z facetem na odległość. Pech chciał że za każdym razem jak się widzieliśmy raz na jakiś czas ja miałam okres, więc odmawiałam mu seksu. Aż w końcu się wkurzyl i powiedział że nie chce ze mną byc? Nie dał mi nic wytłumaczyć że próbowałam to zmienić załatwiłam pigułki itd. Co mam zrobić zależy mi na nim. A nie mam odwagi do niego zdzwonić i tłumaczyć mu tego przez telefon. Tym bardziej że już minęło od tej pory parę tygodni. Pewnie poczuł się urażony. Jak to odkręcić naprawić. Zależy mi chociaż na rozmowie tylko tyle. Czuje się winna.


wstydź sie kobieto...podczas okresu jest superowa zabawa, można malować ciało kobiety na czerwono...to idealna gratka do stworzenia atmosfery perwersji...teraz go przeproś, obiecaj że nie będzie juz słowa NIE, że będziesz uległą i w prezencie na zgodę postarasz się aby pobawiła się z Wami dodatkowo Twoja bi- koleżanka
Wszystko można...trzeba tylko chcieć :)
pozdrawiam
M

Zadzwoń napisz powiedz tak: Jestem cała Twoja! Rób ze mną co chcesz! Jak to nie zadziała to daj sobie spokój z nim!!!

Odpowiem inaczej. Miałaś prawo nie chcieć się kochać w "czerwone dni". To nic złego. Jeśli facet wkurza się, że nie dostał seksu to... jedynie na seks liczył. Tyle. Szkoda.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij