niedziela, 20 stycznia 2019
postów: 5

"czy facet krytykuje Wasz ubiór?"I dlaczego to robi? I czy krytykuje w ogóle?


Nie krytykuje, wie czym by to się mogło skończyć;)

mój chwali jak mu się coś podoba, staram się tak ubierać, żeby mu się podobać, ale on nie krytykuje mnie, tylko zachwyca się, kiedy mam na sobie coś fajnego, w końcu wziął ze mną ślub, dlatego, że mu się podobam, razem z moimi ciuchami, a nie dlatego, że mu sie nie podobam, prawda?
Od wiecznych krytykantów lepiej się trzymać z daleka, bez względu na to co krytykują, często po prostu chodzi im tylko o to, żeby zranić, pokazać swoją "wyższość" sprawić przykrość, tacy ludzie się nie zmieniają, choćby się stanęło na rzęsach zawsze znajdą powód do krytyki, lepiej odwrócić się na pięcie i odejść, przynajmniej zostanie nam szacunek dla samej siebie i tak każdej kobiecie brakuje pewności siebie, z facetem, który wiecznie krytykuje nasz wygląd traci się grunt pod nogami i radość, szkoda życia...

Wszystko zależy jak i z jakiego powodu. Niektórzy panowie chcą nas widzieć piękniejsze. Rozumiem, że buty wojskowe lub starosłowiańskie giezło są wygodne, a przy miss świata nie mają znaczenia, ale mogą zniszczyć wizerunek mniuej atrakcyjnej jako pożądanej kobiety.

Nie, śmieje się ze mnie jak stoję przed szafą i wołam, że nie mam co na siebie włożyć ;) typowe ;p ale uwielbiam zakupy i wyprzedaże - ostatnio podoba mi się sklep kolekcjastylu.pl :) jest w czym wybierać, a to co już nie noszę, to oddaję. Co jakiś czas u nas na osiedlu organizowane są zbiórki rzeczy oraz ciuchów, więc wiem, że nic się nie zmarnuje.

Robi to ;) ale dobrze wie że ja tego chcę i on dostaje to samo ;) więc jest dobrze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij