poniedziałek, 19 sierpnia 2019
postów: 2

"Niskie ciśnienie"Macie jakieś dobre sposoby na życie (zwłaszcza w deszczowe, wczesne poranki ) z niskim ciśnieniem prócz mocnej kawy?
Mój rekord niskości 80/40, najwyższe jakoś 120/60, mówię o sobie, że jestem walking dead xD


Niskie ciśnienie tak naprawdę nie jest niczym złym. I nie powinnaś sie na pewno o nie obawiac. Myślę,ze o wiele lepiej jest mieć niskie ciśnienie niż wysokie ( o wiele łatwiej jest podnieść ciśnienie niż je zbić). Może po prostu jesteś taka osoba i niskie ciśnienie jest po prostu takim Twoim urokiem ;)

Zerknij sobie tutaj:
https://zdrowie.tvn.pl/a/wysoki-puls-co-oznacza-i-kiedy-wystepuje
Na stronie jest kilka informacji o wysokim pulsie, co oznacza i jak wygląda puls przy ciśnieniu.

Polecam tak poza tym uprawiac sport. Sport fajnie stabilizuje ciśnienie.

Almeria 'mam tak samo jak Ty' ! Kto nie miał takiego ciśnienia nigdy nie zrozumie takiej osoby. Zarówno odchylenia w dół i w górę przy ciśnieniu nie są prawidłowością. U mnie zdarzało się tak, że przez niskie ciśnienie byłam nie do życia. Całymi dniami chciało mi się spać. Koszmar. W moim przypadku było to powiązane ze słabym krążeniem. Dosłownie musiałam się pobudzić do życia. Zaczęłam ćwiczyć rano, wieczorem i po południu. Nie były to jakieś wykańczające ćwiczenia. Ciało czuło się o wiele lepiej i ja sama również. Po badaniach wyszło nieodpowiednie nawodnienie. Mąż zdecydował, że zamówimy wodę do domu od aquamo http://www.aquamo.com.pl/woda-do-domu i co dziennie pilnował mnie, żebym dużo piła. Dziś mogę powiedzieć, że jest o wiele lepiej. Spróbuj tych trzech rzeczy :) Walcz o dobre samopoczucie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij