poniedziałek, 14 października 2019
postów: 3

"Niskie ciśnienie"Macie jakieś dobre sposoby na życie (zwłaszcza w deszczowe, wczesne poranki ) z niskim ciśnieniem prócz mocnej kawy?
Mój rekord niskości 80/40, najwyższe jakoś 120/60, mówię o sobie, że jestem walking dead xD


Niskie ciśnienie tak naprawdę nie jest niczym złym. I nie powinnaś sie na pewno o nie obawiac. Myślę,ze o wiele lepiej jest mieć niskie ciśnienie niż wysokie ( o wiele łatwiej jest podnieść ciśnienie niż je zbić). Może po prostu jesteś taka osoba i niskie ciśnienie jest po prostu takim Twoim urokiem ;)

Zerknij sobie tutaj:
https://zdrowie.tvn.pl/a/wysoki-puls-co-oznacza-i-kiedy-wystepuje
Na stronie jest kilka informacji o wysokim pulsie, co oznacza i jak wygląda puls przy ciśnieniu.

Polecam tak poza tym uprawiac sport. Sport fajnie stabilizuje ciśnienie.

Almeria 'mam tak samo jak Ty' ! Kto nie miał takiego ciśnienia nigdy nie zrozumie takiej osoby. Zarówno odchylenia w dół i w górę przy ciśnieniu nie są prawidłowością. U mnie zdarzało się tak, że przez niskie ciśnienie byłam nie do życia. Całymi dniami chciało mi się spać. Koszmar. W moim przypadku było to powiązane ze słabym krążeniem. Dosłownie musiałam się pobudzić do życia. Zaczęłam ćwiczyć rano, wieczorem i po południu. Nie były to jakieś wykańczające ćwiczenia. Ciało czuło się o wiele lepiej i ja sama również. Po badaniach wyszło nieodpowiednie nawodnienie. Mąż zdecydował, że zamówimy wodę do domu od aquamo http://www.aquamo.com.pl/woda-do-domu i co dziennie pilnował mnie, żebym dużo piła. Dziś mogę powiedzieć, że jest o wiele lepiej. Spróbuj tych trzech rzeczy :) Walcz o dobre samopoczucie.

Mając niskie ciśnienie to przede wszystkim musisz regularnie je sobie badać. Bo najgorsze jest bagatelizowanie pierwszych objawów choroby. Nie zawsze jest to wina złej pogody. Dlatego warto jest mieć w domu dobry sprzęt do mierzenia ciśnienia. A taki dobry kupicie już [url=https://www.ceneo.pl/Cisnieniomierze_i_akcesoria]Ciśnieniomierze i akcesoria na Ceneo[/url]. Bo pamiętajcie lepiej jest reagować zawczasu niż potem żałować że się nie zareagowało

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij