środa, 11 grudnia 2019
postów: 3

"Możliwa wpadka"Witam wiem że to forum dla kobiet ale mam pytanie może uzyskam tu odpowiedż. Chodzi o to że przespałem sie z kobieta i po fakcie powiedziala mi że od trzech dni nie zażywała tabletek anty w szoku z tego powodu byłem jej tlumaczenie było takie ze niby zapomniała i zaraz po tym przy mnie zarzyła trzy Wybrala osiem tabletek do tego czasu o nazwie microgynon jakie jest duże prawdopodobieństwo zajścia w ciąże


powinniscie leciec po tabletkę "dzień po" do jakiegoś lekarza. taka receptę może wypisac każdy lekarz. ale seks bez zabezpieczenia to i stres związany z ryzykiem niechcianej ciąży i ryzyko zarżenia się jakimś choróbskiem. tak się nie robi.

Po pierwsze- NIGDY ale to nigdy nie korzystajcie tylko z jednego rodzaju zabezpieczenia.
Po drugie- Jeżeli zmieniasz partnerki, zakładaj gumkę i badaj się regularnie. Zawsze.
Po trzecie- zastanawiające jest, dlaczego nie informując Cię, Partnerka przerwała zażywanie tabletek- Chciała złapać Cię na dziecko czy jak? Wyjątkowo kretyński pomysł, ale bywa i tak.
Po czwarte- Polecałabym tabletkę "po" i teoretycznie każdy lekarz może ją przepisać- w praktyce możesz czołgać się od placówki do placówki i ścigać się z czasem i albo wyścig przegrać, albo zostać z receptą, której w żadnej aptece z powodu "sumienia" nie będą chcieli zrealizować. Wkurzające, ale bywa i tak.
Po piąte- na lekach się nie znam i nie wiem, co dokładnie zaszło, więc nie odpowiem - kreska czy dwie, ale nigdy nie wolni samodzielnie brać leków, szczególnie wpływających na gospodarkę hormonalną.
Po szóste- niech Ona zrobi test, jak już będzie można- oby wynik był negatywny- i pójdzie do ginekologa.
Po siódme- Zdaje się, że musicie porozmawiać o tym, czego oczekiwałeś Ty, czego Ona i dlaczego...
Bo wygląda mi na to, że Ty chciałeś się z Nią przespać, ale Ona myślała o czymś więcej i w tym celu posłużyła się manipulacją. Nie wygląda mi to na podwaliny trwałego, zgodnego, szczęśliwego rodzicielstwa...

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij