czwartek, 22 sierpnia 2019
postów: 2

"Katowice leczenie nietrzymania moczu"Mam spory problem po ciązy, mianowicie z nietrzymaniem moczu. Normalnie wstydzę się wychodzić z domu. Doradzicie go kogo w Katowicach mogę się z tym zgłosić?


Wynikiem przebytego porodu siłami natury, u mnie także pojawił się problem nietrzymania moczu. Czytałam jednak na https://www.interaktywna.pl/spoleczenstwo, że dzięki ginekologii estetycznej można leczyć ten problem. Uważam, że dziedzina ta daje ogromne możliwości, jest w stanie pomóc wielu kobietom, dlatego warto rozważyć taką możliwość. Dowiedziałam się, że leczenie polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu, a druga metoda to laserowa korekcja.

gość napisała:

Mam spory problem po ciązy, mianowicie z nietrzymaniem moczu. Normalnie wstydzę się wychodzić z domu. Doradzicie go kogo w Katowicach mogę się z tym zgłosić?

Wiele kobiet ma ten problem po urodzeniu dziecka. Sama miałam i wiem co czujesz bo jest to niesamowicie wprost krępujące Nie wstydź się oraz idź do lekarza, na pewno poradzi Ci co robić. Czasami wystarczą ćwiczenia, czasami jednak warto zdecydować się na laser.

W Katowicach polecam zapisanie się do tej kliniki:
https://klinikamagnuccy.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/

Przeprowadzany jest tam zabieg hifu, który jest bezbolesny i jednocześnie daje dobre efekty, poza tym nie wymaga przebywania w szpitalu.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij