środa, 17 lipca 2019
postów: 3

"kamera sportowa na prezent dla dziecka"Mój syn w tym roku przystępuje do pierwszej komunii. Bardzo się fascynuje robieniem zdjęć i nagrywaniem wszystkiego co się da. Zwierzał się siostrze, że bardzo chciałby dostać kamerę sportową z tej okazji. Jednak ja uważam, że taki prezent jest jednak lekką przesadą ze względu na cenę i wiek dziecka. Zaraz mu się znudzi, rzuci gdzieś w kąt a ja wydam niepotrzebnie tyle pieniędzy. Chociaż z drugiej strony nie chciałabym go unieszczęśliwić dając mu prezent, który mu się nie spodoba. Co wy radzicie zrobić w takiej sytuacji ?


polecam gopro jest mocna, trwała. I przede wszystkim wodoszczelna;)

gość napisała:

Mój syn w tym roku przystępuje do pierwszej komunii. Bardzo się fascynuje robieniem zdjęć i nagrywaniem wszystkiego co się da. Zwierzał się siostrze, że bardzo chciałby dostać kamerę sportową z tej okazji. Jednak ja uważam, że taki prezent jest jednak lekką przesadą ze względu na cenę i wiek dziecka. Zaraz mu się znudzi, rzuci gdzieś w kąt a ja wydam niepotrzebnie tyle pieniędzy. Chociaż z drugiej strony nie chciałabym go unieszczęśliwić dając mu prezent, który mu się nie spodoba. Co wy radzicie zrobić w takiej sytuacji ?

Teraz dzieci dostają naprawdę drogie prezenty na komunie. Wydaje mi się, ze decyzja o kupnie kamery jest tylko Twoja. Jeśli Cię stać i masz możliwość przeznaczenia takiej ilości pieniędzy na prezent to jak najbardziej spraw dziecku taki prezent. Jednak pamiętaj, że nie kosztem siebie. Jeśli masz głodować pół miesiąca, albo pożyczać od kogoś to nie myśl o kupnie kamery. Ewentualnie w tym przypadku możesz dogadać sie z innym członkiem rodziny i kupić wspólny porządny prezent. Wtedy koszty rozłożą sie na dwie osoby, a to znacznie odciąży Twój budżet.

jak najbardziej dobry prezent, jeżeli się tym interesuje i chce to robić to warto spróbować, nawet gdyby miał sie cieszyć tylko miesiąc to przez ten miesiąc będziesz najlepszą ciocią na świecie :P i tak nie jestes w stanie mu kupić nic co mu się przyda na całe życie :P

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij