poniedziałek, 9 grudnia 2019
postów: 5

"Chodzicie do spa"Dziewczyny lubicie sie rozpieszczać w taki sposób? Chodzicie do spa? :)


Ja wprawdzie do spa na masaże nie chodzę ( przyznaję, szkoda mi na to kasy>....).
Za to co jakiś czas odwiedzam mój ulubiony gabinet medycyny estetycznej i wykupuję sobie zabieg na twarz.
Oczywiście wszystko zgodnie z konsultacją lekarską. Obecnie jestem po kilku zabiegach peelingiem chemicznym. Miałam sporo przebarwień na twarzy spowodowanych opalaniem się i bardzo złym zwyczajem wyciskania sobie pryszczy.

Zabiegów medycyny estetycznej jest bardzo wiele:
http://i-medycyna.pl/czym-zajmuje-sie-medycyna-estetyczna/

I dobrze jest się nad jakims zastanowić jak jesteście już w pewnym wieku :)

Czasem zdarza mi się wyskoczyć z koleżanką, przeważnie jak jest wolny weekend ale rzadko się to zdarza.

Do SPA nie (chociaż kiedyś poszłabym na masaż). Ale do sauny chętnie. Moim zdaniem to dobry zwyczaj. Zwłaszcza w jesienne wieczory, kiedy za oknem zimno i mokro. A kiedy brak funduszy zawsze można zrobić sobie SPA w domu... Przynieść puchate ręczniki i świeczki a potem zamknąć się w łazience na dłużej... Taki seans warto zrobić chociaż raz w tygodniu.

Ja nie chodzę do spa, ale bardzo lubię chodzić do zaprzyjaźnionej fizjoterapeutki na masaże różnego rodzaju. Uwierz mi że jak położysz się na takim łóżku https://mimari.com.pl/pl/c/Stoly-i-lozka-do-masazu/32 i zajmie się tobą profesjonalista (-stka) to odpłyniesz myślami, a po zabiegu całe ciało będzie rozluźnione. Będziesz czuła się wypoczęta, zrelaksowana, można powiedzieć że jak nowonarodzona:) Spa robię sobie w domu- stosuję maseczki nawilżające na twarz a od czasu do czasu urządzam sobie długą kąpiel w wannie pełnej piany, tyle mi wystarczy:)

Ja przez długi czas uważałam, że takie SPA to lekka przesada. Zmieniłam zdanie po swoich 30 urodzinach ;) Od mojego kochanego męża dostałam między innymi pakiet na spac w http://spaplaneta70.pl i uwierzcie nigdy do tej pory nie wyszłam tak zrelaksowana po masażu. Robiła go dziewczyna z Bali, która naprawdę zna się na rzeczy. Bardzo chętnie tam wrócę. Tym razem zabiorę przyjaciółkę na babski wypad.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij