niedziela, 20 stycznia 2019
postów: 2

"Świeży - nieświeży oddech."Pytanie jest takie. Kiedy całujecie się po francusku z partnerem/partnerką to zawsze używacie gum, czy innych środków odświeżających? Mój partner chce się całować ze mną np. po obiedzie kiedy nie mam jeszcze umytych zębów, a mi to strasznie przeszkadza i nie mam ochoty tego robić. Często na filmach jest tak, że zjedzą sobie jakąś pyszną rybkę, a później całują kilka minut:) Czy tylko ja mam tak, że lubię się całować tylko i wyłącznie jak mam świeży oddech?


Skoro twojemu partnerowi to nie przeszkadza to olej ;) Ja nie mogę rano, od razu uciekam do łazienki myć zęby ;) Chociaż kiedyś facet mnie przydybał i jak się wyrywałam do łazienki to powiedział, że jest spoko i gdyby było coś nieświeżo to by mnie nie zatrzymywał :)
Jak u niego jest coś nie tak, to albo mówię chodź umyjemy ząbki, albo częstuje nas oboje miętówką i jest spoko :)

gość napisała:

Pytanie jest takie. Kiedy całujecie się po francusku z partnerem/partnerką to zawsze używacie gum, czy innych środków odświeżających? Mój partner chce się całować ze mną np. po obiedzie kiedy nie mam jeszcze umytych zębów, a mi to strasznie przeszkadza i nie mam ochoty tego robić. Często na filmach jest tak, że zjedzą sobie jakąś pyszną rybkę, a później całują kilka minut:) Czy tylko ja mam tak, że lubię się całować tylko i wyłącznie jak mam świeży oddech?

Może po prostu nie akceptujesz siebie. Może warto wybrać się na jakąś terapię, bo najwidoczniej masz problem. Pozdrawiam.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij