sobota, 25 stycznia 2020
postów: 6

"Seks z czarnoskórym?Tylko fantazja?"Witam Panie i Panów. Chciałbym zadać pytanie na temat tych fantazji. Zdaję sobie sprawę ze takie się pojawiają wśród kobiet, jednak zasatanawia mnie na ile to tylko fantazja a na ile realna potrzeba. jaki jest wasz punkt widzenia? Zapraszam do dzielenia si opiniami. Pozdrawiam.


Tak jak często fantazje podczas sexu wyobrażam różne rzeczy sobie czasem że to dwóch mnie popycha czasem czworokąt z zamianami partnerów czasem wydaje mi się że nawet odważyłabym się zrobić coś w rzeczywistości tylko brak takiej możliwości

"Na ile to fantazja, na ile realna potrzeba?" Trudne pytanie i nie jestem pewna czy da się na nie jednoznacznie odpowiedzieć, bo sądzę, że sprawa może być indywidualna. Powiem przewrotnie - realna fantazja tzn. coś się dzieje w naszej wyobraźni, ona kreuje obrazy, odczucia zmysłowe, które uznajemy za prawdopodobne w danej sytuacji. Więc w tym sensie jest to dla nas realne, uważamy je za takie. Na ile jest to związane z potrzebami - wydaje mi się że jest w istocie.

Jeśli podajesz przykład seksu z czarnoskórym, to podejrzewam że jest to np. potrzeba odkrywania nowych rzeczy, potrzeba realizowania swojej ciekawości czy po prostu wprowadzania zmian. Myślę, że nasze fantazje są powiązane z cechami osobowościowymi. Nie jestem pewna co masz na myśli w stwierdzeniu "tylko fantazja" - tzn. że jej nigdy nie zrealizujemy i tylko podsycamy wyobraźnię? Pewnie część kobiet zrealizuje, część nie. Od czego to zależy? To wydaje mi się złożoną kwestią, na którą nie znam odpowiedzi.

Dzięki za odpowiedź.
Zastanawiam się dlatego ze moja kobieta ma tego typu fantazje i o ile mówi o tym to nie ciagnie tematu realizacji.

Pozwolę sobie podbić temat. Szkoda że tak mało kobiet się wypowiedziało. Zwłaszcza ze to miejsce w którym należy wręcz mówić o wszystkim bez tabu.
Drogie panie nie krępujcie się.

Po wyczerpujących rozmowach zdecydowaliśmy się na zdradę kontrolowaną. Wstępnie jesteśmy umówieni na Sobotę.

To był ekscytujący wieczór. Mamy to za sobą.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij