sobota, 20 lipca 2019
postów: 3

"Mój mąż chce mnie brać na siłę"Hey wam wszystkim. Otóż pokrótce powiem że mam super męża i super nam ze sobą już od ośmiu lat. tylko jedyny problem to mało sexu z mojej strony. Otóż moje libido mocno spadło. Mój maż uwielbia sex ze mną i często ma ochotę na igraszki a ja dużo mu odmawiam. Ostatnio coraz częściej słyszę że chce mnie wziąść na siłę że mam mu nogi rozłożyć a on sobie zrobi już resztę. Nie wiem czy to by było mądre na siłę nogi rozkładać wbrew własnej woli. ale przecież takie prostytutki też dają na siłę za pieniądze i krzywda się nie dzieje. Więc może dać od czasu do czasu mężowi się bzyknąć. Co wy myślicie o tym ?


Co to za seks z jednej strony? Nie traktuj siebie jak dmuchanej lalki z sexshopu bo chyba masz troche poczucia własnej wartosci. Idź do lekarza, poszukaj sposobów na coś w rodzaju "viagry" dla kobiety. Seks to część spajająca dwoje ludzi i w końcu Twojemu mężowi znudzi się dymanie kłody, a nie namiętnej kobiety. Moze postaraj się oglądać po cichutku filmy erotyczne, które pobudzą Twoją wyobraźnię?? Seks to przyjemność, a nie kolejna rzecz do odwalenia na byle jak !!

Jedno pytanie: Dlaczego tak naprawdę spadło Ci libido? Czy lubisz seks z mężem? Czy w czasie stosunków szczytujesz? Czy może problem jest inny- jesteście przemęczeni, znerwicowani? Szczera rozmowa i seksuolog a nie tabletki i sprowadzanie się do lalki dmuchanej :)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij