poniedziałek, 22 października 2018
postów: 1

"Jak zdominować mężczyznę?"Zauważyłam, że w szafie mój chłopak schował narzędzia do bdsm. Nic mi nie mówił i podejrzewam, że chce je wypróbować na mnie. Za to iż mi nie powiedział o nich mogę dać mu "karę" za pomocą tych przyrządów. Tylko nie wiem jak to zrobić. Chciałabym żeby stał się moim niewolnikiem i spełnił każde moje życzenie.


gość napisała:

Zauważyłam, że w szafie mój chłopak schował narzędzia do bdsm. Nic mi nie mówił i podejrzewam, że chce je wypróbować na mnie. Za to iż mi nie powiedział o nich mogę dać mu "karę" za pomocą tych przyrządów. Tylko nie wiem jak to zrobić. Chciałabym żeby stał się moim niewolnikiem i spełnił każde moje życzenie.

Powiedz mu o tym, że Ty spełnisz każde jego życzenia, marzenia, fantazje " byle za bardzo nie bolało" a On niech Ci się odwdzięczy tym samym. Ludzie się krępują rozmawiać o seksie/sex-e, o swoich fantazjach/ marzeniach - a nie powinni. Pozbądź się wstydu, bądź bezwstydna przed Nim i karz mu robić tak samo, niech on też pozbędzie się wstydu przed Tobą (jeśli nie jest tępy). Poprę to przykładem. Podnieciłem przyjaciółkę bardzo celowo a przed końcem wziąłem jej rękę, przesunąłem delikatnie gdzie trzeba i powiedziałem - dokończ sama. Była tak podniecona ( a o to mi chodziło) że dokończyła. Już po upływie emocji powiedziała mi - marzyłam żeby to przy tobie robić ale się wstydziłam to powiedzieć i to robić ,a mnie to się bardzo podobało i jej o tym powiedziałem. (nie jesteśmy już razem) ale po tym fakcie robiła to przy mnie sama od początku aż do końca bez mojej pomocy dla mojej i jej przyjemności. Zaczęliśmy rozmawiać na temat swoich upodobań. Pozbyła się wstydu wobec mnie ale musiałem ją do tego początkowo niejako w zasadzie zmusić. Przy kieliszku wina powiedziała mi- lubię być bita bardzo mocno po gołej pupie dłoniami. Korea jego mać, śliniłem ręce żeby ją bardziej bolało. Po to żeby jej robić jak największą przyjemność. Mogła o swoich upodobaniach powiedzieć mi wcześniej, miała by więcej rozkoszy. Chcesz swojego faceta karać? czy robić mu dobrze? Będziecie czekać? czy porozmawiacie i wyjmiecie z szafy to co kupił. Jeżeli mogę doradzić. Rozmowę zacznij nie od wyjawienia swoich marzeń lub pytań do partnera po co Ci to w szafie. Zacznij tak. Kochanie czy możemy być wobec siebie szczerzy i bezwstydni? (zakładam TAK)Jeżeli tak się stanie i wszystko sobie powiecie, facet już jest Twój. TY, to Ty zacznij taką rozmowę i gość będzie zdominowany. Powtarzam, TY pozbądź się wstydu i karz mu zrobić to samo. Potem POPROŚ o coś o czym marzysz, niech on to zrobi. Jak to zrobi, zostanie Twoim niewolnikiem. Najpierw poproś o później rozkazuj, tylko go nie upokarzaj w obecności innych ludzi. Jeżeli jest mądry, w domu sam na sam, spełni każde Twoje życzenie. Napiszę coś o sobie - spełnię każde życzenie swojej kobiety, mogę być jej niewolnikiem, czołgać się przed nią nago i całować ją po stopach, jeśli ma taką chęć, może mnie nawet bić (byle nie było blizn i było do wytrzymania) , zrobię/pozwolę na wszystko co sprawi jej przyjemność. Bądźcie szczerzy na wzajem i rozmawiajcie ze sobą. Życzę Wam, żebyś Ty była jego niewolnicą a on Twoim niewolnikiem. Wtedy będzie fajnie :) POZDRAWIAM

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij