niedziela, 17 listopada 2019
postów: 7

" Czy istnieją kobiety sfiksowane oralnie?"witam
Ja z takim pytaniem...czy to możliwe zeby kobieta była sfiksowana ( oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu) na punkcie seksu oralnego? czy raczej jest to traktowane tylko jako dodatek? mam na mysli w strone mężczyzny.. Czy istnieją kobiety dla których jest to swoistym fetyszem?


bardzo lubię uprawiać seks oralny z moim facetem, sprawia mi to przyjemność i podnieca, szczególnie kiedy mam "te dni" -mogłabym robić mu to codziennie. ale mam sporo koleżanek które na słowo "sperma" reagują z obrzydzeniem. nie rozumiem ich

Wiesz co raczej każdy facet byłby zadowolony

Coś mi się nie wydaje, by kobiety mogły czerpać przyjemność z felliato? Niby jak? Orgazmu raczej nie dostaną od trzymania członka w ustach.

mnie to podnieca kiedy widzę że mojemu facetowi jest dobrze

mam tak samo

A mnie jako faceta kręcą kobiece orgazmy i pieszczenie kobiecego ciała najlepiej ustami. Nie lubię pozycji na pieska, bo nie można w niej pieścić ciała kobiety. To trochę słabe.

Ktoś się naoglądał pornoli i modli się, by w "realu" były kobiety wręcz rzucające się na penisa? Seks oralny jest ok. Fellatio nie musi być poniżające. Ba, daje swego rodzaju poczucie władzy. Ale fiksacja? To chyba pobożne życzenia fanów filmów dla dorosłych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij