poniedziałek, 27 maja 2019
postów: 5

"Anal"Mam problem podczas sex'u analnego. Nie ukrywam, że jestem początkująca w tej kwestii. Za każdym razem, podczas "rozgrzewki" mój partner wyjmuje brudnego palca z mojej pupci. Zaznaczę tylko, że przygotowując się do tego rodzaju sex'u zwyczajnie biorę tylko prysznic, nie stosuję lewatywy ani tym podobnych rzeczy. Czy jest jakiś sposób na rozwiązanie powyższego problemu, bez robienia lewatywy? Czekam z niecierpliwością na odp. ponieważ bardzo chcemy spróbować tego rodzaju sex'u, ale oczywiście bez "przykrych" niespodzianek.

XY


Obawiam się, że lewatywa jest najrozsądniejszym wyjściem. Możesz spróbować dobrze się wypróżnić i "Umyć", pamiętając, że zwykłe mydło jednak nie jest dobrym wyjściem i trzeba sięgnąć po specjalistyczny kosmetyk. NIEMNIEJ IMO lewatywa nie jest niczym strasznym a daje pewność, że miłość grecką (czyli seks analny) będziecie miło wspominać.

Słyszałam, że zazwyczaj ludzie nie stosują lewatywy i wszystko jest OK. Obawiam się lewatywy, nie tylko ze względu już na mała przyjemność podczas jej wykonywania, ale przede wszystkim słyszała, że wbrew pozorom nie jest zdrowa dla organizmu. Poza tym, nie zawsze jest do niej dostęp ( czyli nie w każdej sytuacji mam ja przy sobie).

XY

są pecjalne w sexshopach lewatywy polecam

ol12 napisała:

są pecjalne w sexshopach lewatywy polecam

ol12, a polecasz jakiś konkretny model albo sklep z tego typu asortymentem?

[CYTAT=Jerry]
apteka

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij