czwartek, 23 maja 2019
postów: 6

"37 letnia dziewica"Witam!

Co sądzicie o 37-letniej dziewicy - lepiej "zrobić to" na własną rękę czy nadal czekać...


A dlaczego czekać? Jak długo? Następne 37 lat? Trzeba "brać sprawy w swoje ręce"... no, może nie swoje ;) Pozdrawiam i służę pomocą.

A co myślą mężczyźni o dziewicach w tym wieku - że na wymarciu, raczej żenada?

co złego jest w byciu dziewicą? nic! to taka sama decyzja, jak to, że idziemy się z kimś bzyknąć. po prostu nasz wybór i tyle. jeżeli komus miałoby to przeszkadzac, to tym bardziej nie ma sensu iść z nim do łóżka. po pierwsze - nie ma się z czego tłumaczyć. po drugie - iść wtedy i z tym, kiedy mamy na to ochotę, a nie dlatego, żeby "miec to z głowy". Masturbacja, jak najbardziej - tak! ale pozbawianie się na siłę dziewictwa - nie. jakby nie patrzeć, to w dzisijeszych czasach to cię wyróżnia, a dobrze jest być wyjątkową :)

A czy mężczyźni w pewnym wieku nie unikają dziewic bo - nie chce mu się "byc nauczycielem" i np. wprowadzać dopiero kobiety w tajniki seksu, czy ewentualnie - co on niby miałby "robić" z dziewicą w łóżku?

gość napisała:

A czy mężczyźni w pewnym wieku nie unikają dziewic bo - nie chce mu się "byc nauczycielem" i np. wprowadzać dopiero kobiety w tajniki seksu, czy ewentualnie - co on niby miałby "robić" z dziewicą w łóżku?

Nie spotkałam jeszcze faceta, który miałby "coś przeciwko" seksowi z dziewicą. Mam wrażenie, że wielu facetów byłoby wręcz zaszczyconych możliwością rozdziewiczenia partnerki.

A ja myślę, że nie ma co myśleć o facecie, tylko o sobie samej. Jak taka dziewica czuje się ze swoim dziewictwem? Czy to coś wstydliwego, czego się trzeba pozbyć? Powodem do dumy? Z czego wynika fakt pozostania dziewicą? Z braku partnera? Z przekonania, że to musi być "ten jedyny"? Z decyzji, by oddać się jedynie po ślubie? Jeżeli dla samej zainteresowanej to nie problem, nie ma o czym mówić. Jeśli to problem- to trzeba poszukać sobie faceta. To samej zainteresowanej ma być dobrze z samą sobą i swoim dziewictwem bądź jego brakiem.

P.S.

Jeśli taka dziewica podejmie decyzję o rozdziewiczeniu się samodzielnie, On i tak wyczuje brak doświadczenia w łóżku. Serio.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij