wtorek, 18 lutego 2020
postów: 2

"Założenie konta osobistego w banku"Może są na forum dziewczyny, które znają sie na kontach bankowych. W jakim banku obecnie mają dobra ofertę na założenie konta?


Aktualnie najlepsze konto ma nest bank
0zł - Za prowadzenie
0zł- za kartę
0zł - za wypłaty ze wszystkich bankomatów

No i darmowe przelewy do innych banków i to nie tylko w Polsce, ale również i za granicą. Można sobie również otworzyć zupełnie darmowe konto walutowe.

https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Na stronie jest opisane jak je otworzyć.

Szanowna Pani, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. To konto jest darmowym kontem bankowym. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut), poprzez kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę), w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij