poniedziałek, 22 października 2018
postów: 6

"wycieczka na stopa – co zabrać ze sobą?"Na początku sierpnia jadę z przyjaciółką na stopa w stronę Portugalii, Lizbona to nasze miejsce docelowe. Jest to nasz pierwszy wyjazd, gdzie nie mamy zaplanowanego żadnego transportu i dlatego zastanawiamy się jak najlepiej się na taki wyjazd przygotować. Oczywiste jest, że zabrać namioty, śpiwory i karimaty, w razie konieczności spania gdzieś na stacji benzynowej, czy w innym miejscu. Na naszej liście też są kartki, markery, jakaś żywność, ciepłe ubrania na noc. Jednak jak ma ktoś jeszcze jakieś wskazówki, co należy, ze sobą zabrać, to proszę o komentarze :P


Ja bym na pewno zabrała ze sobą jakiś scyzoryk i gaz pieprzowy. Nigdy nie wiadomo na kogo na trasie możecie się natknąć. Zawsze lepiej się zabezpieczyć przed niespodziewanymi przykrymi sytuacjami. Tym bardziej, ze kręci się po drogach pełno emigrantów teraz.

Wiem, zdajemy sobie sprawę z niebezpieczeństw. Jakiś scyzoryk czy nóż na pewno ze sobą weźmiemy. Myślałam o gazie, jednak jest to drogi wydatek. Jak tak patrzę to większość z nich ok. stówki kosztuje.

To chyba źle patrzysz :P Na necie masz pełno tańszych. Np. w spyshopie masz taki zwykły gaz-ko fog. Kosztuje tylko 18 zł, masz 2-3 strzały, więc każda z was może sobie taki kupić, majątku nie wydacie, a przynajmniej będziecie miały zabezpieczenie w kryzysowej sytuacji.

Faktycznie cena nie jest z kosmosu, a jest bardzo podręczny. Chyba macie rację, 18 zł to nie jest wielki wydatek, przemyślę sprawę, może sobie po takim kupimy.

gość napisała:

Faktycznie cena nie jest z kosmosu, a jest bardzo podręczny. Chyba macie rację, 18 zł to nie jest wielki wydatek, przemyślę sprawę, może sobie po takim kupimy.

cena bardzo adekwatna do jakosci

zapas prezerwatyw

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie.
Możesz określić warunki przechowywania, dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.Zamknij